2733
2734
عنوان

با جوراب پوشیدن حال میکنید یان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4152 بازدید | 53 پست
عین خوودت😩حتی برای شوهرمم نمیشورم بادست یه راست توماشین

بیرون میپوشم همینک رسیدم دم در از پام درمیارم

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏

من بدون جوراب نمیتونم اصلا کفش بپوشم همیشه جوراب دارم جورابمم باید زخیم باشه به خاطر همین همیشه مجبورم کفش اسپرت بپوشم🤦😐

برای حل شدن مشکل داداشم یه صلوات میفرستی😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید یه سوال همیشه جوراب پاتونه  پوست پاهاتون لطیف تر میشه یا نه یا برعکسه من جوراب نمیپوشم پ ...

من پوست پام خشك نيس

من شبا هم كف پام درد ميگيره چرب ميكنم و جوراب پام ميكنم

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️
2731
منم بدم میاد ولی شوهرم تو گرمای تابستون تو ذل افتاب همیشه خدا جوراب وکفش میپوشه نمیدونم چطوری تحمل م ...

وای داداش منم اونجوریه گاها بهش میگم تروخدا درآر عوض اون من خفه میشم

من پوست پام خشك نيس من شبا هم كف پام درد ميگيره چرب ميكنم و جوراب پام ميكنم

میگن باعث ضعیف شدن چشم نیشه وقت خواب جوراب بپوشی . شما عینکی هستی ؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ به همه آرزوهام میرسم 😍😍😍😍😍
2740
غیرممکنه بدون جوراب باشم  آیا میدونستید پوشیدن جوراب یکی از ارکانهای حفظ بهداشت تو بیرون از خو ...

عزیزم بیرون پام میکنم ولی تو خونه اصلا البته ب مامانم رفتم مامانمم بکشیش هم تو خونه پاش نمیکنه😂

میگن باعث ضعیف شدن چشم نیشه وقت خواب جوراب بپوشی . شما عینکی هستی ؟

نه بابا ربطي نداره اصلا 

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️
خیلی خیلی نسبت به خانوما و آقایونی که بیرون خونه یا مهمونی جایی بی جوراب میرن حس بد و زننده ای دارم. ...

اقایون رو نظری ندارم. اکا شما با کفش جلوباز و صندل تو تابستون جوراب میپوشی بیرون خونه و خرید مثلا؟🤔

غیرممکنه بدون جوراب باشم  آیا میدونستید پوشیدن جوراب یکی از ارکانهای حفظ بهداشت تو بیرون از خو ...

با کفش کتونی و بوت و.. بله باید جوراب پوشید اما با کفش جلو باز و صندل که نمیشه! مثل پوشیدن دامن با شلواره به نظره من😅

با کفش کتونی و بوت و.. بله باید جوراب پوشید اما با کفش جلو باز و صندل که نمیشه! مثل پوشیدن دامن با ش ...

درسته

ولی 

من کلا جوراب میپوشم بیرون هم بخاطر بهداشتش 

هم اینکه چندشم میشه کسی به پاهام خیره بشه خصوصا مردای کثیف 

خب البته بستگی به کفش جلوبازشم داره من کفشایی انتخاب میکنم که بتونم با جوراب بپوشم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706