2733
2734
عنوان

با جوراب پوشیدن حال میکنید یان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4139 بازدید | 53 پست
درسته ولی  من کلا جوراب میپوشم بیرون هم بخاطر بهداشتش  هم اینکه چندشم میشه کسی به پاهام ...

بهداشتش که اصلا غیر بهداشتی نیست.اونم کفش جلو باز و صندل که هوا توش محبوس نمیشه که پا بخواد مثل کتونی و بوت عرق کنه. ضمن اینکه من خودم هر کفشی که بپوشم به محض اومدن تو خونه میپرم تو حموم و پام رو اول میشورم چه با جوراب باشم و چه بی جوراب.

اون که چندشتون میشه هم نظر و انتخاب شماست. ادما نظرات متفاوت دارند. اما جوراب نپوشیدن غیر بهداشتی نیست. 

بهداشتش که اصلا غیر بهداشتی نیست.اونم کفش جلو باز و صندل که هوا توش محبوس نمیشه که پا بخواد مثل کتون ...

ممنون از توضیحاتت اما مطلب کاملا علمی بود عزیزم حرف من نبود خودتون مطالعه کنید متوجه میشید اهمیتش‌رو😘💞...

روز خوش

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از توضیحاتت اما مطلب کاملا علمی بود عزیزم حرف من نبود خودتون مطالعه کنید متوجه میشید اهمیتش‌رو ...

این روزا مد شده هر کی هر چی میخواد میگه بعد هم میچسبوندش به علم و ...😅رفرنسش کجاست هم میشه سایت منگولک و شنگولک به نقل از اقدس خانوم. اگه یه حرفی نظر خودتونه که هیچ.اگه نه لطفا بدون منبع ذکر نکنید

اقایون رو نظری ندارم. اکا شما با کفش جلوباز و صندل تو تابستون جوراب میپوشی بیرون خونه و خرید مثلا؟🤔

بیرون خونه منظورم مهمونی و جایی که نیازه پا از کفش در بیاد عزیز دلم،،کلا پا بدون پوشش حالمو بد میکنه به نظرم بی پرستیژ و دور از رسم ادبه..اگه کفش جلو باز هم بپوشم  و قرار باشه بعدش خونه ی کسی برم حتما جوراب همرام میبرم .

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2728
بیرون خونه منظورم مهمونی و جایی که نیازه پا از کفش در بیاد عزیز دلم،،کلا پا بدون پوشش حالمو بد میکنه ...

منم همین طور😊. اگه جایی قرار باشه مهمونی برم و کفشم رو در بیارم حتما با خودم جوراب یا کفش رو فرشی میبرم.

2738