2733
2734
عنوان

☂️ آیا گوشی معیوب و قدیمی بلااستفاده تو خونه دارین؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 55 پست
سلام گوشی نوکیا ۰۰ ۲۶ جا شارژش خرابه گوشی سونی اریکسون k800 گاهی روشن میشه نمیدونم مشکلش چیه گوشی ...

سلام

ممنونم

با این شرایط ۱۵۰

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
سلام ممنونم با این شرایط ۱۵۰

ممنون

در مسجد و در کعبه به دنبال چه هستی؟     اول تو ببین قلب کسی را نشکستی...؟       اینگونه چرا در پی اثبات خداییم! ؟                               همسایه ی ما گشنه و ما سیر بخوابیم...!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اگر به نام شما باشه حتما باید حضور داشته باشید در یکی از دفاتر نمایندگی اپراتور سیمکارتتون

سلام وقت بخیر

شما روغن کوهان شترهم دارین؟

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
سلام وقت بخیر شما روغن کوهان شترهم دارین؟

سلام

حالتون خوبه؟

خیرمتاسفانه

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2731
سلام حالتون خوبه؟ خیرمتاسفانه

سلام

ممنونم

حیف شد ب روغن های شماخیلی اعتماددارم

از عطاری بخرم بنظرتون اصله؟ واینکه اطلاع دارین روغن گرونیه یانه؟

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
سلام 150

میشه لطفا جواب بدین 

یه گوشی نوکیا ساده سالمه 

یه گوشی سامسونگ j2 که ال سی دیش شکسته

یه تبلت آرکاس که سوکتش خرابه

یه دوربین فوجی دارم که سالمه 

به دردتون میخوره بخرین 

کاربر جدید نیستم 😊
2738
من دوتا دارم سه اپل یه سامسونگ a500

سلام

وقت بخیر

عکسش رو واتس یا تل محبت کنید 

0933

320

1212

سلام ممنونم حیف شد ب روغن های شماخیلی اعتماددارم از عطاری بخرم بنظرتون اصله؟ واینکه اطلاع دارین ر ...

شما لطف دارید

اصلا در مورد این روغن اطلاعی ندارم متاسفانه

ولی خوب از ی برند یا داروخانه خرید کنید