2733
2734

اقا مااصلا هموندیدیم اوایل باهم خوب حرف زدیم بعدش یهو من دیگ جوابشو ندادم آخرش استوری کرد عکسشو کنار عکسشم نوشت سکوت و خلاصه .. بعد کلی پی ام جوابشو دادم امروز ک حرف میزدیم بهش میگم غذا چی دوس دارین؟میگه قیمه بعدش میگم آره منم خیلی دوسش دارم میگه تفاهم داریم خلاصه بعدش میگه قیمه بلدی درس کنی منم گفتم استاد قیمه منم 😎 بزارین چتشو بفرستم نظرتونو بگین ک منو مسخره کرد!؟یا چی!!😒من الان ناراحتم بعدشم یهو انگلیسی ب فارسی شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

گلم اصلا خوب حرف نمیزنی خیلی بچگانه جوابشو میدی حس میکنم یکم دستت انداخته البته نمیدونم شاید کلا شخصیتش همینه

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
اینایی که فارسی میتونن بنویسن فنگلیش تایپ میکنن باکلاس نیستن فلج مغزی هستن که نمیتونن فارسیو بکار ...

اینا تایپ و خط فارسی رو به فنا میدن

الان متوجه نیستیم

صد سال دیگه گندش در میاد😭

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺

این رسمی حرف زده تو چرا اینقدر صمیمی؟! 

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2706