2733
2734

غده هیپوفیز همه دارن مگه میشه کسی نداشته باشه 

جل الخالق

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غده هیپوفیزو همه دارن عزیزم❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2728
سلام عزیزم من دارم هفته دیگه عمل دارم  تو رفتی دکتر بهت چی گفت؟

سلام گفت تومور تقریبا ۸ میلی ایناست فعلا آزمایش نوشته دکتر جوابش این هفته میاد قرص خاصی هم نداده فعلا 

شما تومورت اندازش چقدره؟

2740
سلام عزیزم من دارم هفته دیگه عمل دارم  تو رفتی دکتر بهت چی گفت؟

من کم خونی شدید و کمبود ویتامین دی مستعد ب چربی خون اصلا کلا هورمونام بهم ریخته دکتر هم فعلا چیز خاصی نگفته ولی سرگیجه شدید دارم چند وقته هم ترشح پشت حلق دارم ک فک کنم بخاطر همین توموره ولی یادم رفت ب دکتر بگم

سلام گفت تومور تقریبا ۸ میلی ایناست فعلا آزمایش نوشته دکتر جوابش این هفته میاد قرص خاصی هم نداده فعل ...

ببین عزیزم نگران نباش ۸ میل با دارو رفع میشه اگه بالای یک سانت باشه عمل میخواد

متاسفانه برا من ۳ سانت هست که باید عمل کنم😶😶😶