2737
2739
عنوان

مشاوره میخام ازتون

81 بازدید | 9 پست

سلام ...

من ی مشکلی دارم ک احتیاج ب همفکریتون دارم ...چون خانواده ام احساسی برخورد میکنن

من الان ۳ ماهه اومدم خونه پدرم برا طلاق (من و شوهرم شهرستان زندگی میکنیم و خودش منو با کتک فرستاد خونه پدرم و رفت دادخواست طلاق داد و اول شهریور دادخواستشو پس گرفت )

شوهرم روز عاشورا بهم پیام داده من ب ی شرط بات زندگی میکنم که قید خانوادتو بزنی ...منم بش گفتم هروقت تو قیدشونو زدی منم میزنم ...قرار شد مدارکم رو پدرش برام بیاره چون خانوادش رفته بودن اونجا پیشش...بعد من الان ۲ روزه فشارم رو ۹ و ی لقمه از گلوم پایین نمیره و نمیتونم حرف بزنم ....دیروز پدر شوهرم زنگ زد ب گوشیم من نای تکون خوردن نداشتم ب مامانم گفتم جواب بده ..مامانم بش گفت کسالت داره اونم گفت هروقت بیدار شد بگو بام تماس بگیره یا ی سر بیاد پیشمون ...امروز از صبح من حتی بزور بلند شدم از جام ...عصر بش پیام دادم ک عمو من کسالت دارم اگه برات مقدوره مدارک رو بفرست با آژانس اگه ن ک خوب شدم میام میبرم 

حالا همین نیم ساعت پیش شوهرم پیام داده کلی بد و بیراه بم گفته ک چرا پدرم زنگ زده جوابشو ندادی بمون همونجا تا بفهمی 

نمیدونم الان چکار کنم ....خداوکیلی این خانواده حتی صبر نکردن من خوب بشم ...ب امام حسین قسم همین الان بزور دارم اینجا مینویسم 

بعد اینامعلوم نیست چی بش گفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میخوام بدونم دور از جون جای من بودین شما چکار میکردین 

والا خواهر من جای تو نیستم که بدونم دقیقا چیا رو تجربه کردی ولی با همین یه مقدار چیزی که تعریف کردی من بودم فرارررر میکردم از دست همچین خانواده ای

مادر شما انقدر با شخصیت بهش گفته اقا داستان اینه بعد اون...

برای خوشبختی و ارامش و دل خوش ادما دعا میکنم.امیدوارم گره ی مشکلاتتون از جایی باز شه که فکرشو نمیکنین.

میدونی واسه من ارامش روحم خیلی مهمه

مهم تر از هرچیزی خودمم

همیشه هم میگم گور بابای اون چیزی که ارامش منو بخواد ازم بگیره

و حذفش میکنم

ترجیح میدم یه انسان مجرد سالم با روح سالم باشم تا یه انسان متاهل که روز و شبش با جنگ و جدل سپری میشه

برای خوشبختی و ارامش و دل خوش ادما دعا میکنم.امیدوارم گره ی مشکلاتتون از جایی باز شه که فکرشو نمیکنین.
میدونی واسه من ارامش روحم خیلی مهمه مهم تر از هرچیزی خودمم همیشه هم میگم گور بابای اون چیزی که ارا ...

درسته ...من الان ۳ ساله ک خانوادش آرامشمو گرفتن ...اما بخاطر خودم و شوهرم ادامه دادم ...حالا جالبه ک ۱۲ ساله ازودواج کردیم و بچه دار نمیشه و دادگاه محکومش میکنه ..‌با اینحال خانوادش نمیخوان دست بردارن

2738
درسته ...من الان ۳ ساله ک خانوادش آرامشمو گرفتن ...اما بخاطر خودم و شوهرم ادامه دادم ...حالا جالبه ک ...

جواب پیام هاشو نده ولی قاطع برخورد کن به وقتش بهش نشون بده که تو چقدر زن فوق العاده ای بودی

بذار بفهمه چی رو از دست داده

مشخصه که خیلی خانوم با فهم شعوری هستی عزیزم

برای ارامشت دعا میکنم

استراحت کن عزیزم