2733
2734
عنوان

تجربه ای وی اف من

| مشاهده متن کامل بحث + 865 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام  بچه ها من جنینامو انتقال دادم بی بی چکم مثبت شد و میخوام برم برای ازمایش خون خیلی این مد ...

خیلییییی خوشحال شدم😍 انشا.... به سلامتی نی نی هاتو بغل بگیری💕

شما چند جنین انتقال دادی؟ بار اول گرفت درسته؟ چند روز استراحت مطلق داشتی عزیز؟ منم ماه دیگه انتقال جنین دارم احتمالا

2728
کجا انتقال دادی؟  ببین اگه میتونی  تهرانی بیا مرکز مام پیش دکتر رضا نصر انتقال بعدیت ...

بیمارستان خاتم

نه من پیش دکتر مرد نمیرم.

اگر دفعه بعد انتقال بدم خراش هم میدم و جنین ها رو هچینگ میکنم. دیگه هرچی قسمت بشه

و من به دعای آدمها و به معجزه حدیث کسا ایمان دارم....
خیلییییی خوشحال شدم😍 انشا.... به سلامتی نی نی هاتو بغل بگیری💕 شما چند جنین انتقال دادی؟ بار اول گ ...

عزیزم من ۲ تا انتقال دادم یکیش گرفت خدا رو شکر😊 بله بار اول بود من ۱۵ روز اول استراحت مطلق بودم بعدم البته کارهای سنگینه خونه رو انجام ندادم در حد کم و کوتاه 

سلام 

دوستان 

من الان ۱۱ هفته و ۵ روز هست سن بارداریم

دوست داشتم از تجربیات خودتون درباره ای وی اف بگید 

اینکه باردار شدین یا نه با انتقال چندم باردار شدین چند تا جنین انتقال دادین و الان چند تا فندق دارید؟ از احساستون تو هر مرحله بگید

از من سوال کنید😉

2738

۱۸ هفته هم تمام شد و کوچولوی من پسره 

جفتم پایینه و امپول و شیاف پروژسترون استفاده میکنم 

در کل تا به اینجا پسر خوبی بوده😊👶🏻💙

گفتم بیام از علایمم بگم حالا که پسره

تهوع نداشتم

نوک پاهام سرد بود

ویار ترشی و شوری

جوش صورت

ورم صورت انگار سرما خوردم

شکم پایین