2737
2739
دونارخوبه.ولی بیشل عاااالیه بتونی بگیری خیلی خوبه بیشل خارجیه

خواهر من دوقلو بیشل داره خیلی باهاش اذیت سد ظاهرش خیلی شیک و خوشگله ولی اصلا ازش راضی نیس یکی از موتور هاش هم سوخت خدا رو شکر تو مهلت گارانتی بود براش عوض کردن میخواد تا خراب نسده دوباره رد کنه بره

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
شما دارید خوبه؟؟؟

من دست دوم وای ویلا گرفتم خوبه

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما دست دوم لوازم برقی خوب نیست. حتما نو باید گرفت

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
خواهر من دوقلو بیشل داره خیلی باهاش اذیت سد ظاهرش خیلی شیک و خوشگله ولی اصلا ازش راضی نیس یکی از موت ...

نمیدونم من دارم عزیزم چندساله عااالیه.حتی نزدیکاخودمم همه رفتن بیشل گرفتن ازبس خوب دراومد.اونام همه راضین

بعدازمُردنم هیچکس تکرارِ من نخواهد شد...
2731
نمیدونم من دارم عزیزم چندساله عااالیه.حتی نزدیکاخودمم همه رفتن بیشل گرفتن ازبس خوب دراومد.اونام همه ...

ای وای شانس خواهر من بوده پس. الیته پرسیدم گفتن یخچال بیشل مونتاژ ایرانه 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم