2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش ساعت خریدم  شیکه ولی ساده س یکم میگم شاید مدلای جدید تر بندازه واقعا موندم

دیگه با دلت انتخاب کردی

شعور داشته باشه وقتایی که پیشته میپوشه.  

همین عالیه پس

ساده ها هم شیکن

من اگ میخریدمم دستش نمیکرد 

نمیدونم آخه اگه واقعا پولشو داری بهترشو بخر چون ساعت ۵۰۰ تومنی زیادم جنس خوبی نیست.... من یکی میشنا ...

ببین مدلش ک خریدم شیکه ولی اره ب نظرم زود خراب بشه

لامصب تولد خودمم هنوز نشده بدونم اون چقد هزینه میکنه

میترسم زیاد یا کم بگیرم

دوست پسر دوستت چی برا تولدش گرفته بود؟

2742
در توانم هست دوستم میگف همین بسشه  ولی امروز مردد شدم  زده به سرم برم عوض کنم

دیگه بستگی به شناخت خودت نسبت به اون اقا داره 

چقد تفاوت قیمت با اون ساعتی که میخوای؟

•اعدام این زن زیر پتو،با طعم خوابیدن از روبرو•

بنظرم 500 فعلا کافیشه

توکه سلیقه شو بهتر میدونی ببین اگه دوسش داره ببر براش و یا طبق نیازش ببین به این ساعت احتیاج داره یا نه

من چی بگم سه ساله دارم کادو میدم دیگ هیچی تو ذهنم نیست براش بخرم امسال😐😂

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگی من افتاد😍😍
2740
یکی از کاربرا خوب نظری گفت چجوری دلتون میاد واسه پسر مردم از جیب باباتون ۵۰۰خرج کنید اسی دلم میخوا ...

باورت میشه من پنج هزارتومنم دلم نمیادخرج کنم البته الان ک شوهر دارم ولی همش اون کادو میگیره من چیزی نگرفتم 🤤🤤🤤

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
یکی از کاربرا خوب نظری گفت چجوری دلتون میاد واسه پسر مردم از جیب باباتون ۵۰۰خرج کنید اسی دلم میخوا ...

بابا تولدشه 

هیچی نگیرم؟ 

حالا اگ  بدردنخور بود میپیچوندم ولی پسر خوب و خانواده داریه 

سلطان رک گویی جهان😂😂😂🤣🤣🤦🏻‍♀️

والا دیگ من براشوهرم ۵۰۰ خرج نمیکنم بعد دوس پسر 🥴🥴🥴🥴

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
عزیز حالا تولدت هنوز نشده ولی تاحالا چیزی واست خریده اصلا؟؟

بیرون رستوران و کافه زیاد رفتیم

همیشه اون حساب میکنه

ولی کادو ن هنو

البته بخاطر کرونا بیشتر مجازی حرف میزدیم و اینکه کلا ۶ ماهه با همیم

بابا تولدشه  هیچی نگیرم؟  حالا اگ  بدردنخور بود میپیچوندم ولی پسر خوب و خانواده دار ...

خوبیش به درد تو خورده؟ واسه تو تا الان چیکا کرده؟

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2706