2752
2734
ساعت خریدم  ولی صفحه ساده س نمیدونم برم سه موتوره بخرم یا ن  نمیخوام فک کنه وضعمون خوب ...

وضع شما چطوره خیلی خیلی پایینتری یا نه معمولی

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساعت خریدم  ولی صفحه ساده س نمیدونم برم سه موتوره بخرم یا ن  نمیخوام فک کنه وضعمون خوب ...

خب اگه در توانت هست بخر اگه نه خیر 

•اعدام این زن زیر پتو،با طعم خوابیدن از روبرو•
2731

وضع مالی اونو ولش وضع مالی خودتو بچسب در حد خودت کادو بخر کم تر یا بیشتر از وضع خودت کادو بدی مضحکست

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

بنظر من ک خوبه .. من بودم قد توان مالی خودم هزینه میکردم نه اندازه جیب طرف 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

یه چیز خاص بخر

اگه مارک پوش و گرون میپوشه اونو نزاره یه گوشه

عطر و ادکلن و لباس و ساعت نخر

اگه ماشین داره یه چیز خاص برای ماشینش بخر آویزی چیزی

اگ خونه داره از این عروسکای مجسمه ای که قیافه هاشون بامزن از اون بگیر

به نظرم همون تا 100 یا 200 هم میخریدی اوکی بود

منم یه نامزدم خیلی وضعش خوب بود

کادوهایی که اوت موقع بهش دادم همین چیزا بود کلی هم خوشش میومد

میگفت چون خودت هستی عاشقتم

والا پولم کجا بود 😆

راس میگی؟ واقعا موندم 

یکی اون دفعه تاپیک زد گفت دوسپسرم خیلی پولداره منم یه کادوی گرون برا تولدش خریدم

اما اون  تولدم فقط یه شاخه گل بهم داده

دارم دق میکنم واسه اون همه پول 

حواست باشه به سرنوشت اون دوستمون دچار نشی

بسشع بابا بعدبهم بزنه میسوزی

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706