2737
2734
عنوان

شیک باش! جملات کاربردی ! تعارف ها و...

| مشاهده متن کامل بحث + 168856 بازدید | 315 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درست میگید شما اما فکر کن بچه ی برادر شما پیش شماست و داره دکور را بهم میریزه چطور بگیم که ناراحت نش ...

بعد دعوا کردن مامانش یا تذکر خودتون بگین آفرین پسر خوب (دختر خوب) . مرسی که دست نمی زنی. 

2728
مثلا یکی از اقوام که شهرستان زندگی میکنه اومده تهران من چی بگم بهش مثل برادر شوهر

میگم خوش اومدین ،رسیدن بخیر،راحت رسیدین؟ ،خیلی خوشحالم میبنمتون،انشالله سفر خوبی باشه ،بهتون خوش بگذره ،منتظرتونم حتما پیش ما هم بیاین و خوب کردی اومدی خوشحالمون کردی و...😂💝

خدایا شکرت که حس حضورت در تمام زندگیم باعث آرامشم هست🙏❤️
جییییییییییییییییییغغغغغغغغغغغ این دیگ مادر مشکلات منه الانم همه دوروبریامون رفتن واقعا موندم 😩😩😖 ...

میگم زیارتتون قبول عزیزم ،خوش گذشت همه چی عاالی بود ه انشالله؟

راحت بودین ؟همیشه به سفر گلم ،خوب شد که رفتین،سفر کلی انرژی مثبته درسته؟کلا آدم ریست میشه خوب کردی دوست جان😂

2738
در جواب اینکه یکی بگه رفتیم فلان جا خیلی خوشگذشت چی باید گفت

میگم خدارو شکر چقدر خوب،البته خیلی صمیمی و با هیجان😂یا میگم آره درسته خیلی حس خوب میده کلا پر از انرژی بر میگردی ،خوب شد که رفتین

برای اظهار همدردی و ارزوی سلامتی یه فرد بیمار؟

میگم جویای احوالتون بودم،ناراحتتون شدم ،خدارو شکر که بهترین ،انشااله هر چه زودتر بهبودی کاملتون رو بدست میارین،البته خداروشکر علم پزشکی و امکانات درمانی خیلی پیشرفته اس و  خیالمون راحته ولی خوب کمی صبوری بایدت☺️بیماری طبیعیه دیگه باید سعی کنی طبق دستور پزشک عمل کنی که زودتر بهبودی حاصل بشه ،الانم که ماشالله عالی هستین براتون دعا میکنم عزیزم چون خیلی دویتون داریم و برامون مهم هستین😂😂😂😂

اینقدر میگم تا مریض بگه خوب شدم بسهههه🤬😱😱

بیاید ایها الناس نظر بدبد

خیلی با لحن مهربون میگم عزیزم بیا پیش خاله ببینمت خوشگلم بیا از این خوشمزه ها بدم دخملیه نااااز،اونا اگه خراب بشه عمو میاد دعوامون میکنه ،به مامانشم میگم اذیتش نکن بزار خودم میارمش الان و خودم بطور جدی وارد عمل میشم چون به وسایلم حساسم😂😂😂

بیاید ایها الناس نظر بدبد

و البته هم قبل از اومدن مهمون بچه دار کمی وسایل دکوری رو جمع میکنم و البته بچه مهمون رو با خوراکی یا وسایل بازی سر گرم میکنم تا تشریف ببرن بعدش کلی میگم آااااخیششششش رفتن😂😂

بدیش اینه پدر و مادر بچه عین خیالشون نباشه

اینجور مواقع به بچه میگم عزیزم دست به اون نه نه نه و کلی حواس مادرشو جلب بچه اش میکنم که آسایش فکری نداشته باشه و با کلافگی بره توله شو بیاره پیش خودش ،گاهی هم میارمش میزارم تووی بغل مامانش میگم آهاااا خوشجلی من بشینه پیشه مامان گلییییی آفرین عزییییزم😂😂

درست میگید شما اما فکر کن بچه ی برادر شما پیش شماست و داره دکور را بهم میریزه چطور بگیم که ناراحت نش ...

میگم خوشگل عمه بیااااد میخوام بهش به به بدم ،یا میگم بیا برای عمه شعر بخون دورت بگردم،به مامانشم میگم چفدر دلتنگتون بودم وخثوصا این وروجکو خوب کردی آوردیش ولی همزمان بغلش میکنم از اطاق خواب یه چی میدم سرگرم ببشه یا میبرمش یخچالو باز میمنم میگم چی دوس دار بدم بخوری عششششق عمه،مامانشم دعواش کرد اصلا نگو نه اشکال نداره یا اذیتش نکن بگو از خودت پذیرایی کن بچه عمه شو میخواد فداشم ،بعدش خودت کارای بچه رو کنترل و مدیریت کن

در جواب کسی که میخاد ضد حال بزنه به ادم لاغر میگه چقدر لاغر شدی و به چاق میگه چقدر چاق شدی چی باید گ ...

اره خیلی خوب شدم آخه رژیمم ،دوستامم میگن عالی شدی😂

2706