2733
2734
عنوان

کمک😲

232 بازدید | 32 پست

خانما و دوستان کمک میخوام 

نميدونم غذا چی بپزم... 

تو خونه نه تخم مرغ هس که کوکو درست کنم

نه گوشت(از همه نوع) 

نه ماست که یه چیزی قاتی پلو کنم مثه عدس پلو

هر چی فکر. میکنم فقط ماکارونی به ذهنم میرسه که اونم از بس پختم نزدیک به هم پختم آقام دیگه نمیخواد.... چی کار کنم.... 

بماند که خودم تو روبیکا کانال آشپزی دارم😓

@khoshmazhe 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گوشت چرخ کرده و سیب زمینی نگینی سرخ کن

با کمی رب بذار بپزه، با نون بخورید

خوشمزه میشه

فکر کنم شمالی ها بهش میگن بیج بیج

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731
گفتم که گوشت ندارم نه مرغ نه گاو نه گوسفند... هیچی

اوکی متوجه نشدم

برنج هم نداری دمی گوجه درست کنی

دمپخت با باقالی زرد هم میشه، کنارش بجای ماست گوجه و خیار بذار

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

عدسی هم میتونی درست کنی

اوکی متوجه نشدم برنج هم نداری دمی گوجه درست کنی دمپخت با باقالی زرد هم میشه، کنارش بجای ماست گوجه ...

گوجه ندارم.... اوه أقام خیلی ناز داره.. میگم عدسی درست کنم میگه عدسی که غذا نیس.....   

گوجه ندارم.... اوه أقام خیلی ناز داره.. میگم عدسی درست کنم میگه عدسی که غذا نیس.....    

بهتر از گرسنگیه 

چجوریه ؟    

سیب زمینی آب پز کن پیاز فراوون سرخ کن بایه کم نمک و فلفل و زرد چوبه تفت بده بعد سیب زمینی ها رو با گوشت کوب نرم کن بریز تو روغن‌ یه کم دیگه تفت بده  با سبزی یا سس کچاب  خیار شور وگوجه بخورین نوش جان یه غذای شیرازیه

بهتر از گرسنگیه 

چی بگم.... أقام خیلی ناز داره... یعنی خانما باید جلوش لنگ بندازن... هرچی میگم میگه نه.... دلش لازانیا میخواد... هر چی هم بخوام از سر تهش بزنم نمیشه... برا سسش فقط یه قلوپ شیر داریم😧

سیب زمینی آب پز کن پیاز فراوون سرخ کن بایه کم نمک و فلفل و زرد چوبه تفت بده بعد سیب زمینی ها رو با گ ...

ما بهش میگیم سیب پیاز.... نمیخواد  ... شده عین بچه های لووووس

2706