2737
2734

دکتر بمن دارو داده بود

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین حرف منو گوش کن 

من بقدری یبوست داشتم دستشویی پر خون میشد ببخشیدا 

الان هر شب سه تا انجیر و ۵ تا آلو خیس میکنم ناشتا میخورم 

شیر داغ هم خیلی موثره 

و اب ولرم ک توش یکم لیمو ترش ریختی 

من مورد اول و دوم برام معجزه کرده 

هر چی بیشتر الو بخوری بهتره کلی هم خاصیت دازه

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
سبزی خیلی بخور

میخورم . ابمزیاد میخورم میوه همچی ک میگن رعایت میکنم . ولی ببخشیدا هر سه روز یبار شکمم کار میکنه .احساس درد شکمی ندارم ولی فک کنم دیر ب دیره

اون‌روزی‌که‌حرفای‌‌بقیه‌روم‌تاثیر‌نزاره.اون‌روز‌عید‌منه🤨

خاکشیر و تخم شربتی داخل بطری اب بریز همیشه. البته تخم شربتی رو نمیدونم تو بارداری مجازه یا ن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738
ببین حرف منو گوش کن  من بقدری یبوست داشتم دستشویی پر خون میشد ببخشیدا  الان هر شب سه ...

ممنون .

اون‌روزی‌که‌حرفای‌‌بقیه‌روم‌تاثیر‌نزاره.اون‌روز‌عید‌منه🤨

کارایی ک بقیه گفتن انجام بده خورش بامیه هم بخور بدون برنج با نون مث آبگوشت بامیشم بذار توی آبش له شه همشو بخور

خورش آلو زیاد بخور

و با سالاد زیاد فیبر دار روغن زیتون بخور

چون بچه داره رشد میکنه روده ها دارن به سمت بالا و پایین رحم کشیده میشن باید اینقدر بخوری تا پر بشن و البته نرم سعی کن بیشتر اش و خورشت و سبزی و میوه بخوری و روغن زیتون هم دوی برنج ت بریز و بخور