2733
2734
عنوان

آروغ زدن زیاد نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 8487 بازدید | 84 پست
ضرر نداره این گیاه دخترمنم سکسکه اذیتش میکنه

توی اب جوش خیس کن با نبات خودت بخور شیراور هم هست

برای بچه فوق العاده خطرناکه

من هر وقت توی روز چند بار سکسکه میکرد یک لیوان میخوردم

تا چند وقت بهتر بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ماساژ هم برای بچه های رفلاکسی خوبه به خصوص ماساژ شکم و حرکت دوچرخه

همیشه با روغن بچه روزی ۳ باز از کمر به پایینش ماساژ میدم میشورمش بعد ماساژ میدم اتفاقا خیلی خوشش میاد ولی تاثیری رو اروغش نداره😪😪😪

رفلاکس نوع دوم چطوره؟ علایمش چیه؟ پسر منم رفلاکس داره

یه نقدار شیر برمیگردوند البته تعداد دفعات کم و جهنده نبود.بعضی وقتا شیر میومد تو دهنش برمیگرده دکتر سونو کرد گفت نوع ۲ خفیفه نیاز به دارو نداره.

برای اروغش هم دکتر شربت کولیف داده بود لینکش را براتون می گذارم البته من از داروخانه خریدم https:/ ...

مرسی عزیزم لطف کردی با این اروغش خوب شد دیگه زیاد اروغ نمیزد اذیت شه؟

ملچ و ملوچ موقع خوردن شیر یعنی سینه را خوب نگرفته و هوا وارد معده بچه میشه اگر گرفتگی بینی داره قبل ...

از کوچولویی عادت کرده به ملچ ملوچ کامل هاله قهو ه ای تا حایی دهنش جابشه میذارم دهنش ولی باز ملچ ملوچ داره عادت کرده

یه نقدار شیر برمیگردوند البته تعداد دفعات کم و جهنده نبود.بعضی وقتا شیر میومد تو دهنش برمیگرده دکتر ...

اتفاقا پسر منم اینطوره..به اصرار خودم براش دارو نوشت نکسیوم بش میدم..بعضی وقتا هم چن روزی یبار کل شیری ک خورده رو بالا میاره

شیرخودتو میدی یاشیرخشک ؟ پسرمنم همینه یه دستوپایی میزنه انگار داره غرق میشه حالا گاها هم اینقد گریه ...

شیر خودمو،دقیقا دختر منم همینه نزدیک دوماهشه ،میگن به خاطر رفلاکسه .ولی وقتی شبا خوابه توخواب اصلا اینجوری نیست راحت شیر میخوره ولی تو بیداری نه 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
شیر خودمو،دقیقا دختر منم همینه نزدیک دوماهشه ،میگن به خاطر رفلاکسه .ولی وقتی شبا خوابه توخواب اصلا ا ...

پسر من وقتی تو خوابم میدم زود بیدار میشه گریه میکنه شیشه رو هل میده 

پسر من وقتی تو خوابم میدم زود بیدار میشه گریه میکنه شیشه رو هل میده 

دختر من شیشه میخورد الان اصلا نمیگیره دیوونم کرده تا شیشرو میزارم دهنش میوفته به گریه ،راستی رفلاکس داره پسرت؟؟شیر خشک مخصوص بهش بده 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)