2752
2734

من ورزش میکردم بعدش میخوردم مربی باشگاهم میگفت بعد ورزش دو ساعت وقت داری خوب خوردی چاقی نخوردی لاغری 

عاشق که شد که یار به حالش نظر نکرد/ای خواجه درد نیست وگرنه طبیب هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوست عزيز یه مدت مدوام عرق یونجه بخور جواب میده خوبیش اینه عوارض نداره برگشت هم نداره. خودمم تازه شروع کردم اشتهام خوب شده. کل فامیل باعرق یونجه نتیجه گرفتن

الهی تاکرم تودرمیان است ناامیدی حرام ❌❌❌❌❌❌❌❌
من ورزش میکردم بعدش میخوردم مربی باشگاهم میگفت بعد ورزش دو ساعت وقت داری خوب خوردی چاقی نخوردی لاغری ...

منم ورزش میکردم تقریبا خوب بودم اما ورزشو ک ول کردم همینطوری دارم لاغر میشم تو این وضعیت باشگاه نمیشه رفت تو خونه هم حوصلم نمیکشه با اینکه دمبلم دارم🙁

دوست عزيز یه مدت مدوام عرق یونجه بخور جواب میده خوبیش اینه عوارض نداره برگشت هم نداره. خودمم تازه شر ...

روزی چقدر باید ازش خورد؟

اشتهارو زیاد میکنه یا خودشم تو چاقی نقش داره

منم ورزش میکردم تقریبا خوب بودم اما ورزشو ک ول کردم همینطوری دارم لاغر میشم تو این وضعیت باشگاه نمیش ...

تو خونه ک بهتره امنیت داری بخاطر کرونا. یکی از اعضای خونوادتو بکشون سمت ورزش باهم ورزش کنید 

تو خونه ک بهتره امنیت داری بخاطر کرونا. یکی از اعضای خونوادتو بکشون سمت ورزش باهم ورزش کنید 

هر روز میگم از فردا شورو میکنم بعد تنبلیم میاد حالا ایشالا از فردا😂

دوست عزيز یه مدت مدوام عرق یونجه بخور جواب میده خوبیش اینه عوارض نداره برگشت هم نداره. خودمم تازه شر ...

چه موقع میخوردین تا چه مدت کاش کامل توضیح بدین 

من که افسردگی دارم میگیرم از بس لاعر و بددیخت شدم

هر روز میگم از فردا شورو میکنم بعد تنبلیم میاد حالا ایشالا از فردا😂

اره ایشالا از شنبه😂

روزی چقدر باید ازش خورد؟ اشتهارو زیاد میکنه یا خودشم تو چاقی نقش داره

اول روزی نصف لیوان بعدناهاربخورتابرای شام اشتهات بازشه بعدرفته رفته روزی دوبار کن بعدصبحونه وبعدناهار هم اشتهات خوب میشه هم غذاجذب بدن میشه درضمن اصلاهم مثل بقیه ی داروهای اشتها اورنیس که بدن بادکن وبعدکنارگذاشتن بادبدن بخوابه .این عظله میشه بدنت پرترمیشه مخصوصا صورت

چه موقع میخوردین تا چه مدت کاش کامل توضیح بدین  من که افسردگی دارم میگیرم از بس لاعر و بددیخت ...

اول روزی نصف لیوان بعدناهاربخورتابرای شام اشتهات بازشه بعدرفته رفته روزی دوباربعدصبحونه وناهار تادوماه بخور بعدیه هفته الی 10 روز فاصله بده دوباره ازاول شروع کن روزی نصف لیوان بعدناهار بعدیه مدت روزی دولیوان