2737
2739
عنوان

روزی چند فنجان قهوه می نوشید؟؟

1045 بازدید | 21 پست

سلام خانما، من چند وقته عادت کردم و حتما باید روزی یه فنجان قهوه ی غلیظ بخورم، البته تقریبا مصرف چای ندارم، اما به قهوه خیلی وابسته هستم و تا نخورم خستگی از بدنم نمیره، به نظرتون در این حد مصرف قهوه میتونه عوارضی داشته باشه، اگه اطلاعات درستی دارید لطفا در اختیارم بزارید 

ممنونم 🌷

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

من فقط شنیدم اتفاقا قهوه بهتر از چای هست

ایرانی‌ها از قدیم‌الایام قهوه‌خانه داشتن و قهوه سرو میکردن به جای چای!

چای سوغات انگلستان هست

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من فقط شنیدم اتفاقا قهوه بهتر از چای هست ایرانی‌ها از قدیم‌الایام قهوه‌خانه داشتن و قهوه سرو میکردن ...

خداییش خیلیم بهتر از چای هست

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

روزی یک فنجان فکر نمیکنم ضرری داشته باشه

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2738

تو خونه نمیخورم

شاید ماهی یکی دوبار تو کافه بخورم

من فقط شنیدم اتفاقا قهوه بهتر از چای هست ایرانی‌ها از قدیم‌الایام قهوه‌خانه داشتن و قهوه سرو میکردن ...

😑😑😑

اونجا بیشتر محلی برای قلیون کشیدن  چای اصلش از چین اومده و قدمت چندهزار ساله داره تو ایران تو شمالم از قدیم کشت میشد

من دوست دارم بخورم بخاطر خواب آلودگی دائمی که دچارشم! ولی بخاطر شیردهیم نمیخورم، کافئینش بچه م رو بیقرار میکنه.

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
2706