2737
2734
عنوان

شیشه شیر اونت یا چیکو ؟؟؟🤔

156 بازدید | 13 پست

مامانایی که از شیشه شیر استفاده  کردین به نظرتون کدوم برای بچه مناسب تره از هر نظر 

تعداد رای : 7
نظرسنجی
اونت
5
71%
چیکو
2
28%
حقا که غمت از تو وفا دار تر است   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونت الان دیگه خیلییییی گرون شده واااقعا نمی ارزه، پارسال که صدتومن بود خوب بود ولی واقعا دوبرابر این قیمت ارزش نداره

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2728
شما استفاده کردین ؟ نمیپره تو گلو نوزاد تازه متولد شده 

بله هر دو رو استفاده کردم 

جیکو سر شیش جوریه که شیر از بقلا میریزه بیرون از کناره دهان نوزاد 

اونت اما فوق العادس 

البته که خیییلی تفاوت قیمت دارن

اونت الان دیگه خیلییییی گرون شده واااقعا نمی ارزه، پارسال که صدتومن بود خوب بود ولی واقعا دوبرابر ای ...

قیمت مهم نیس ،سلامت نوزاد مهمه برام

بله هر دو رو استفاده کردم  جیکو سر شیش جوریه که شیر از بقلا میریزه بیرون از کناره دهان نوزاد&n ...

مرسی عزیزم... چه سایزی استفاده کردین؟و نوزادتون چن وقتش بود  

قیمت مهم نیس ،سلامت نوزاد مهمه برام

اگر قیمت برات مهم نیست بیبی سیل بگیر، اونها که وسطش لاتکس آکاردئونی داره، معرکه است واقعا

2738
مرسی عزیزم... چه سایزی استفاده کردین؟و نوزادتون چن وقتش بود  

من ۲۴۰ میل جیکو پیرکسش و خریدم ۰ تا ۶ ماه 

از بعل های دهن بچم میزد بیرون و اصلا خوب نمیتونس بخوره گداشتم کناز تا الان که ۲۲ ماهشه اونت میخرم عالیه

مرسی گلم ،اسمش رو نشنیده بودم

خواهرزاده من داشت و واااقعا راضی بودیم، البته قطعاتش یکذره سخت پیدا میشه ولی میتونی اینترنتی بخری، آخرین قیمتی که من دارم هم سیصد و هفتاد بود

بابا پولدار همش چیزای مارک میخوای بخریا

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

بچه ی من هیچ شیشه شیری و نگرفت چنتا مدل مختلف هم امتحان کردیم . چیکو ، ناک  بی بی لند هی اور شی و... اما فقط اونت و گرفت اونم مدل نچرال فقط اولش اشتباه کردم 330 میل گرفتم برای بچه 2 ماهه که سرشیشه اش برای 6 ماهه بود شیر ازش زیاد میومد که یدونه دیگه خریدم 125 میل طلقی خیلی عالیه فقط مدل تقلبیشم اومده جعبه و شیشه عین خوب اصلی فقط یه تفاوت های جزئی داره من یدونه دیدم به جای avent نوشته بود avet  یدونه ن نداشت که اصلا ادم نمیهفمه من خودم آنلاین از یه سایت خریدم راضی بودم لینکشو میذارم شاید بدرد کسی بخوره

https://madaraan.ir/ghaza-khori-nozad/baby-bottle/avants-baby-milk-bottle/