2733
2734

تاپیک خیانت همش،اره بخوام نمیرم ولی اوایل کنجکاو میرفتم تو تاپیک ببینم چ خبره!

(دیروز فکر میکردم تمام زنای نی نی سایت ،شوهراشون خیانتکاره.تا دیشب خدا گذاشت کف دستم)...

دیشب خواب دیدم شوهرم بهم خیانت کرده از زنه ،بچه هم داره. دعواش میکردم هیشی نمیگفت

اینقدر تو خواب حالم بد بود ک قلبم داشت میترکید ؛وقتی بیدار شدم دیدم چشمام خیسِ خیس. اصلا نمیتونستم چشمامو باز کنم😂😂😂ظهر ک از سرکار اومد تعریف کردم حالت دعوا هم😂😂 بچه پررو میگه حالا زنه مشخص بود کی بود😐🤨

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

😂😂😂😂😂❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولی میگن تعبیر همچین خوابهایی خوبه❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

عه از فیلم من سالوادور نیستم یاد گرفته؟😂😂😂

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎

بجان عزیزم ۲ شب پیش من به شوهرم میگفتم ،گفتم نمیدونم کدوم شب نحسی بود ک من رفتم نی نی سایت هرکاری هم میکنم نمیتونم دست بکشم 😭😭

من بهت ایمان دارم ،مطمنم تو بهترین هارو برام میخوای ...من راضیم ب رضای تو 
2738
ولی میگن تعبیر همچین خوابهایی خوبه❤️

انشالله

واقعا حس بدی بود تو خواب

تو خواب نمیتونستم گریه کنم از شدت درد.

وای منم دقیقا چندباری اینجور خواب دیدم باورکن انقد حالم بد بود انگار قلبمو داشتن مچاله میکردن 

من برا همسرم تعریف نمیکنم هیچوقت ولی اخلاقم بی جهت باهاش عوض میشه

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
من به طرز فجیعی دوبار خواب مرگ شوهرمو دیدم که وقتی بیدار شدم مثل چی گریه میکردم هوووف 🤬

وای درکت میکنم 

ولی میگن عمرشو از نو می نویسن

2706