2733
2734

سلام دوستان من میخوام پوشک بارلی یا مرسی تهیه کنم فسقلی هنوز دنیا نیومده میخواستم ببینم کسی استفاده کرده راضی هستید و اینکه کدوم بهتره؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

خدای خوبم سلام،خدایا درست وقتی تو اوج ناامیدی بودم به کمکم اومدی و خبر اومدن یه فرشته کوچولو رو بهم دادی،خدایا خودت نگهدار کنجدم باش،خدایا خودت در مسیر رشد طبیعی قرارش بده،خدایا نی نی من نذر امیرالمومنین و مهدی زهراست،ناامیدم نکن،خدایا مراقبش باش...؛خدایا این لحظه ی خوب مادر شدن رو به همه ی دوستانم بالاخص بچه های این تاپیک ببخش.... الهی آمین

مرسی استفاده نکردم بارلی خوب نیس .زودی بو میده

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بارلی عالیه و بصرفه

مرسی نمیدونم

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2740
عه واسه قبلا بود حوصله نکردم درستش کنم😅😅 تازه یه هفته اومدم😬🤣🤣🌸

اهان😂

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
2706