2733
2739
عنوان

علائم جنین بریچ عرضی چیه خانما😥

| مشاهده متن کامل بحث + 8376 بازدید | 35 پست
من هر بار سونو رفتم یا برای صدای قلبش رفتم از پنج هفته تا الان که ۲۴ هفته اس همیشه دستگاه رو سمت چپ ...

واسه منم همیشه چپ سونو کرده و تکونم میخوره فقط چپ احساس میکنم... 

بچه ت چیه گلم؟

مامان عاشقته😍دخمل نازم🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بریچ کامل و بربچ عرضی چیه خواهر من بچه یا بریچ(پا،پایین.سر،بالا) یا عرضی هست یا سفالیک هست(پا،بال ...

بریچ چند نوع داره بریچ کامل یه نوع از بریچ هستش که توی نتم نگاه کنید هستش

اشتباه من این بود عرضی بودن رو هم توی دسته وضعیت بریچ حس میکردم

2731
بریچ چند نوع داره بریچ کامل یه نوع از بریچ هستش که توی نتم نگاه کنید هستش اشتباه من این بود عرضی بو ...

تا هفته ۳۶ الی ۳۸ وقت هست برای چرخش

از اللن فکرتو درگیر این مسائل نکن

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
تا هفته ۳۶ الی ۳۸ وقت هست برای چرخش از اللن فکرتو درگیر این مسائل نکن

سلام .منم بچم بریچ هست الان ۳۷ هفته هستم.راهکارتون چی هست برا چرخش

دوستان مهربونم میشه برا عاقبت بخیری فرزندم دعا کنید و صلوات بفرستید. منم برا بچه های شما دعا میکنم عاقبت بخیر بشن
2740

از هفته ۳۸ شروع کن لبه بیرونی انگشت کوچیکه پاهاتو گیره لباس بزن یا ۴ مرتبه در روز هر مرتبه ۱۰ بار و هر بار ۱۰ ثانیه محکم فشارش بده

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
از هفته ۳۸ شروع کن لبه بیرونی انگشت کوچیکه پاهاتو گیره لباس بزن یا ۴ مرتبه در روز هر مرتبه ۱۰ بار و ...

خیلی ممنون عزیزم 

دوستان مهربونم میشه برا عاقبت بخیری فرزندم دعا کنید و صلوات بفرستید. منم برا بچه های شما دعا میکنم عاقبت بخیر بشن

بچت چرخید ؟ یا بریچ موند؟

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 
خیر چون این نقطه القای زایمان میکنه زودتر اقدام کنید دچار زایمان زودرس میشید

عزیزم از کی انجام بدیم اخه میگم بچه ۳۶ هفته ببعد نمیچرخه دیگه

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی   ک این کیمیای هستی قارون کند گدارا   
2706