2733
2734
عنوان

احتمال داره باردار باشم???

547 بازدید | 20 پست

سلام دوستان,3ساله اقدامم تخمدان پلی کیستیک دارم این ماه کلومیفن خوردم اما دکترم گفت فولی غالب نداری امپول hcg نیازی نیست برو ماه بعد بیا, منم بیخیال شدم ولی جلوگیری نداشتم,الان 5روز از موعدم میگذره 3روزه علایم پریود دارم کمرم و زیر شکمم درد میکنه سینه هامم سفت شده ولی پریود نمیش, نمیدونم چیکار کنم هر لحظه احساس میکنم پریود شدم ولی هیچی نیست, توروخدا راهنماییم کنید کسی تجربه داشته؟ ممکنه باردار باشم؟چرا پریود نمیشم 😭

بله بی بی برن

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی بی بی بزن، اول ازینک در ناامیدی بسی امید است، دوم اینکه چون تخمدانات مشکل دارن احتمال اینک تاخیرت طبیعی باشه هس

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند... 
2740
انقدر بی بی منفی دیدم میترسم بخدا 

را دیگه ای سراغ  ندارم 😁😁

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2706