2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیر. چرا مشهد؟

میخواستم ببینم دکترتون کیه دفه قبل بیمارستان رضوی کشیدمپیش بهترین جراح ولی متاسفانه دندون سالم کنار دندون عقل سکوند اصلا گردن هم نگرفت بعدش هم شدید دهنم عفونت کرد تا چند وقت مثل سکته ای ها شده بودم صورتم کج شده بود از عفونت میخواستم ببینم مشهدی بگم دکتر خوب معرفی کنی چون منم کامل داخل لثه هست افقی هم هست. جراحیت سخت بود یا نه شما هم افقی بود بالا یا پایین؟؟

2740
نه تو ذوق نمیزنه ولی بدجور بهشون پیله کردم نمدونم چرا

زودتر جراحیش کن. مال من شاید دومیل رو هم اومده باشه ولی خیلی خودمو ناراحت می‌کنه . تازه شوهرم میگه معلوم نیس . ولی خودم کاملا حس میکنم

میخواستم ببینم دکترتون کیه کندو قبل بیمارستان رضوی کشیدمپیش بهترین جراح ولی متاسفانه دندون سالم کنار ...

او چقد اذیت شدی فک میکنم دکترت خیلی ناوارد بوده . مال من کاملا نهفته بود و افقی . تازه ریشه ی دندون کناریشم درگیر بود

جراحیش سخت بود .پودر شده ی دندون رو درمی‌آورد و حدودای ۴۵دقیقه زمان برد

اما بعدش این مشکلات رو اصلا نداشتم. فقط تا چند روز یک طرف صورتم ورم کرده بود و یکم کبودی داشت...بعد اونم ک بخیه هاشو کشیدم دیگه کاملا اوکی شد.

ن نمیشن ولی از کج شدن بیشترشون جلوگیری میکنی. مال منم همینطور شدن و جراحیشون کردم. مال من عمودی نهفت ...

خیلی درد داشت؟

لطفا از آنلاین شاپم حمایت کن😘👇        https://www.instagram.com/laraaccessory_?igsh=ejJzdXJlNHRraHJs