2752
2734
عنوان

فولیکول

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 32 پست
من میترسم باز هیچکدوم تبدیل به جنین نشه  همش استرس دارم دکترمم میگه فقط بخاطر استرسه که باردا ...

بابا بیخیال استرس شو من دیگه برام مهم نیس انقد که این دو سال تو تنهایی خودم خود خوری کردم😭😭😪

منم دوسال قصد نی نی داشتم ولی شوهرم بچه دوس نداشت ولی به رو من نمیاورده دیگه پدر سوخته این دوسالو جل ...

دیگه این ماه که رفتم سونو دادم و...خیلی ناراحت بودم رازشو فاش کرد دیگه این ماه اقدام جدی میکنیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم دوسال قصد نی نی داشتم ولی شوهرم بچه دوس نداشت ولی به رو من نمیاورده دیگه پدر سوخته این دوسالو جل ...

منم هر دکتری میرم بهم میگن سالمی 

کلی آزمایش و سونو و... 

همه و همه سالم 

فقط بخاطر استرسم نمیتونم باردار بشم

2731
منم هر دکتری میرم بهم میگن سالمی  کلی آزمایش و سونو و...  همه و همه سالم  فقط بخاط ...

با دارو فولیکولات انقدی بود..؟؟انشالله باردار میشی عزیزم

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
شوهرتم ازمایش داده؟انشالله دامنت سبز میشه

آره شوهرم همون اول آزمایش داد 

اگه شوهرت نرفته حتما از همین اول بفرستش

سه روز بعد رابطه باید بره تا کیفیت اسپرم مشخص بشه 

انشاالله خیلی ممنون انشاالله که به زودی تو ام مامان بشی

سلام ببخشید از وقتی آمپولو زدید کی اقدام کردید من دکترم گفته ۳۲ ساعت بعده آمپول اقدام کن حالا استرس دارم نکنه دیر باشه آخه گقت یه روز قبله آمپول هم رابطه نداشته باش و بعده آمپول ۳۲ ساعت 

🖤برای شادی روح داداش نازم یه صلوات بفرستید🖤
سلام ببخشید از وقتی آمپولو زدید کی اقدام کردید من دکترم گفته ۳۲ ساعت بعده آمپول اقدام کن حالا استرس ...

عزیزدلم من دیشب آمپول و زدم 

دیشب ساعت یک شب اقدام داشتیم 

بعدش امروز ساعت یک بعدظهر 

بین هر کدوم اقدام دوازده ساعت فاصله گذاشتیم 

اگه فاصله طولانی باشه سرعت اسپرم کم میشه

عزیزدلم من دیشب آمپول و زدم  دیشب ساعت یک شب اقدام داشتیم  بعدش امروز ساعت یک بعدظهر&nbs ...

پس چرا دکتر من تاکید کرد که اقدام نکنم‌ آخه اینو خودمم مطمینم‌ که میگن وقتی رابطه پشت هم باشه کیفیت میاد پایین شما برعکس گفتی. 

🖤برای شادی روح داداش نازم یه صلوات بفرستید🖤
پس چرا دکتر من تاکید کرد که اقدام نکنم‌ آخه اینو خودمم مطمینم‌ که میگن وقتی رابطه پشت هم باشه کیفیت ...

عزیزدلم 

تو طبق نظر دکترت پیش برو 

کیفیت اسپرم تو آزمایش مشخص میشه 

تحرک شوهر من 60 بود که دکتر گفت هر دوازده ساعت اقدام برید 

تحرک 70 باشه عالیه 

بجاش کیفیت و سالمی اسپرم شوهرم خیلی عالیه

دوست عزیزم شما فقط فقط طبق چیزی که دکترت گفته پیش برو 

امیدوارم که به زودی مامان بشی 

2706