2733
2739

همکارم که با هم تو یک اتاقیم ماسک نمیزنه هر چی میگم فایده ندار

خدایا قدرتی بهم بده بتونم خاطرات و کنایه ها رو فراموش کنم و بی خیال باشم

مگه اداره شما تذکر نمیده؟ 

اجباری داشتن ماسک تو محیط کار

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم متاسفم

به خدا واگذارش کردم فقط تنم داره میلرزه من یکبار گرفتم واقعا  میترسم دوباره بگیرم

خدایا قدرتی بهم بده بتونم خاطرات و کنایه ها رو فراموش کنم و بی خیال باشم
2738

والا دیگه من از بچه ها چه توقعی دارم

ما تو مجتمع هستیم عصرا یه عالمه بچه میریزه بیرون بازی میکنن

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
به خدا واگذارش کردم فقط تنم داره میلرزه من یکبار گرفتم واقعا  میترسم دوباره بگیرم

عزیزدلم هیچ نترس

ترس کرونا بدتره

شما اگر ماسک بزنی و فاصله بگیری و مواظب خودت باشی چیزی نمی شه ان شاءالله .

به رئیستون بگو تذکر بده بهش .

برای امضامم دعا کن لطفاً ممنون ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁦⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦☺️⁩

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡