2752
2734
عنوان

تعبیر خواب

742 بازدید | 2 پست

سلام دوستان اگه کسی تعبیر این خواب و میدونه بهم بگه. ممنونم

خواب دیدم سوار اتوبوس شدم اتوبوسه واژگون شد منم میگفتم ببین قسمت این بوده بمیرم بخاطر این صبح نتونستم سوار اتوبوس شم بعدازظهر سوار شدم.

بعد  خودم و تویه شهر دیگه دیدم اسم شهر و میدونستم ولی تا الان من انجا نرفتم.یه چادر سفید سرم کرده بودم یه خانم شیرین عقل رسید بهم من گم شده بودم دنبال یه راه میگشتم .منم هرجور بود خانم و دست به سر کردم به راهم ادامه دادم بعد دیدم چادرم خیلی نامرتبه به خودم گفتم چقدر شبیه اون خانمه شدم بزار یکم مرتب کنم رسیدم به یه کوچه چند تا سگ بود نرفتم تو یه راهه دیگه رفتم رسیدم به چند تاپسربچه داشتند توپ بازی میکردند منم گفتم که میدونید مرکز شهر کجاست اونم گفتند بله اونطرفه نزدیکه اون سمتی که اونا نشونم دادند نگاه کردم یه نوره کمی بود. البته بگم من  چادری نیستم بعد تو خوابم شب بود.

کسی تعبیر این خواب میدونه

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

سر یه سری مسائل در گیری فکری پیدا میکنی که با توکل به خدا راه حلشون برات میدا میشه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
سر یه سری مسائل در گیری فکری پیدا میکنی که با توکل به خدا راه حلشون برات میدا میشه 

ممنونم. انشالله

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷