2733
2734
عنوان

شوهرم دست پیش گرفته

550 بازدید | 40 پست

شوهرم حرف ناراحت کننده ی زده تو تماس بعد از عصر تا کلا شبش پیام نداد هر چقد. تو اون روز توضیح دادم گفت ن رفتار تو بده فرداشم پیام نداد من گفتم گفت فعلا وقت پاسخگویی ندارم بعد ساعت ده دقیقه ب یک پیام داد و منم دیگه جواب ندادم انقدر بهش توضیح دادم و جوابای سربالا داده خستم کرده دیگه حوصلشو ندارم ازش بدم اومده انقدر که همش حرف خودش رو قبول داره دوست ندارم ببینمش 

وقتی نمیگین چی شده چرا انتظار دارین ما قضات نی نی سایت یه طرفه قضاوت کنیم😎

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اگه از ازدواجت ناراضی هستی،  این مطلبو بخون

تمام اینکارا رو کردم وقتی میگم بیا درباره رفتارمون حرف بزنیم میگه غر نزن نمیخواد من قهر کنم و نمیخواد نکات بدش رو بگم تا میگم اینکار اشتباهه میگه این کارو کردم انقدر اذیتم میکنه روحیمو ریخته بهم یکاری میکنه با اینکه اشتباه کرده بندازه تقصیر من

وای فقط امضا چقدر خندیدم اسم کاربریت و امضات معرکه س دختر من خیلی کم کامنت میدم ولی ازت خوشم اومد حس میکنم شخصیتت شبیه منه

گفتم تو دوران عقد بیا خونمون اوایل گفت خواهرت هست معذبه بعد یبار گفت من راحت نیستم حوصلم سر میره تو بیا یبار گفتم دو روز دیگه بیا گفت باید از جلو تر بگی یه هفته جلوتر گفتم گفت اوه حالا تا اون موقع بعد گفتم شوهر خواهرم تازه نامزد میکنع تو هم بیا من تنهام,دوس دارم باشی گفت من برنامه دارم اصلا هم کاری نداره میاد خونه تمرین حل میکنع و کتاب میخونه بعد گفت من حالا شاید پنج شنبه نیام ب جاش شنبه بیام و اینکه گفت تو اگه میخوای کسی رو بیاری داداشت رو بیار داداشم با عموم زندگی میکنه گفتم وا چ ربطی ب من داره اون گوشی رو قطع کرده حالا چند روزه میگه تو ب من بی احترامی کردی و توضیحی نیست

2738
وای فقط امضا چقدر خندیدم اسم کاربریت و امضات معرکه س دختر من خیلی کم کامنت میدم ولی ازت خوشم اومد حس ...

لطف داری عزیزمممم 😍😍😍😍😍😍😍😍😚😚😚😚😚

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
دلت مکدر شده ایراد نداره فراموش میکنی 🙂

نه مکدر نیست انقدر کوچیک کوچیک بحثارو جواب نداده یا ول کرده و بعدش معذرت خواهی هم نمیکنه و ماس مالی میکنه ازش بدم اومده دیگه صحبتی باهاش ندارم

تمام اینکارا رو کردم وقتی میگم بیا درباره رفتارمون حرف بزنیم میگه غر نزن نمیخواد من قهر کنم و نمیخوا ...

فقط  بهت توصیه میکنم برا خودت هدف کار و برنامه ریزی داشته باشی و ازدواج تنها گوشه کوچکی از زندگیت باشه اگه شوهرت دلخور کرد و مطمئنی حق باهاته نه حرف بزن نه قهر کن نه توضیح بخواه نه توضیح بده سرسنگین شو و بی محلی کن نه تابلو بی محلی واقعا بچسب به کارهای خودت و انگار که وجود نداره بزا اون بیاد سمتت تو ناز کن تو زنی باید ناز کنی و مرد باید ناز بکشه

گفتم تو دوران عقد بیا خونمون اوایل گفت خواهرت هست معذبه بعد یبار گفت من راحت نیستم حوصلم سر میره تو ...

برات گربه رقصونی میکنه ی مدت نه بگو بیاد نه خواست بیاد محل بده بهش

2706