2737
2739
عنوان

کسی واسه ارشد تغییر رشته داده؟

2022 بازدید | 19 پست

من تازه امسال فارغ التحصیل شدم از رشته مهندسی. ولی حس می کنم کار گیرم نمیاد تو این رشته.

می خوام یه سال بمونم ارشد زبان بخونم به نظرتون شدنیه؟ کسی از منابعش خبر داره؟

اینم بگم الان از زبان فقط حروف الفبارو بلدم! در این حد!

اصلا ارشد زبان بخونم یا برم دوباره لیسانس بگیرم؟

👈عشق مال بچه هاست. من قلبمم مغز داره👉

ميتوني ارشد رو هر چي بخواي بگيري

به شرط قبولي توي كنكورش

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درس نخون خواهرم

من لیسانس مهندسی، ارشد مدیریت یکی از بهترین دانشگاهای کشور دو سالم با فوق لیسانسم دنبال کار گشتم گیرم نیومد( هر کاری نمیخواستم دیگه وقتی ارشد دولتی میگیری توقعتم میره بالا لااقل یه کار مرتبط با رشتت میخوای نمیری منشی بشی که) 

از من میشنوی عمرتو با درس هدر نده یه حرفه یاد بگیر در حد شیش ماه بعدم برو کار کن. هر حرفه ای که دوس داری. حتی همون زبان شیش ماه بکوب براش وقت بذاری میتونی بری مترجم شی

2728
مهندسی چی؟؟ با چه معدلی؟ چرا توی استخدامیا اول شانستو امتحان نمیکنی؟

مهندسی برق

معدل ۱۵ و نیم

از وقتی سال دوم دانشگاه بودم دارم می گردم

هرچی نگاه می کنم یا سابقه کار می خوان یا واسه مردا فقط استخدامی دارن

نا امید شدم

درس نخون خواهرم من لیسانس مهندسی، ارشد مدیریت یکی از بهترین دانشگاهای کشور دو سالم با فوق لیسانسم د ...

وای نه اخه من واقعا درس خوندنو دوس دارم. با ۲۲ سال سن تا حالا هیچ کاری تو زندگیم جز درس خوندن و کتاب خوندن نکردم.

ولی الان دیگه واقعا نیاز به شغل و درامد داره فشار میاره. بعدشم هرچی استخدامی برای خانم ها هست بیشتر توی این رشته هست. حس می کنم اگر ارشد زبان بخونم ممکنه موقعیت بهتری برای استخدام یا مهاجرت داشته باشم. اشتباه می کنم؟

مهندسی برق معدل ۱۵ و نیم از وقتی سال دوم دانشگاه بودم دارم می گردم هرچی نگاه می کنم یا سابقه کار ...

اره متاسفانه توی مهندسی برق مردارو بیشتر جذب میکنن 

بنظر من چون میگی از زبان فقط الفبارو میدونی ارشد زبان انتخاب خوبی نیست برو رشته های مدیریت,هم بازار کارش بهتره هم توش موفق میشی چون کارشناسی رو توی یه رشته مهندسی گذروندی

2740
ارزشش رو داره از مهندسی به زبان؟

نميدونم بخدا عزيزم

من هم كارشناسي هم ارشد روانشناسي بودم

همسرم هم كارشناسي هم ارشد مهندسي كامپيوتر

همون ارشد باعث شد شغل بهتري پيدا كنه

ولي ما ارشد داشتيم تو كلاسمون،با كارشناسي معماري اومده بود روانشناسي بخونه ارشد رو 

راضي بود

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
وای نه اخه من واقعا درس خوندنو دوس دارم. با ۲۲ سال سن تا حالا هیچ کاری تو زندگیم جز درس خوندن و کتاب ...

بستگی به هدفت داره

اگه هدفت کار کردنه بله داری اشتباه میکنی چون با زمان و هزینه کمتری میتونی به همون کار و درامد برسی

اگه هدف مهاجرت و کلا درس خوندنه که برو بخون اما رشته زبان برای مهاجرت به دردت نمیخوره! با رشته های فنی میتونی کار گیر بیاری. با همین لیسانست اپلای کن برا فوق. کنارش برو کلاس زبان زبانتو تقویت کن

اره متاسفانه توی مهندسی برق مردارو بیشتر جذب میکنن  بنظر من چون میگی از زبان فقط الفبارو میدون ...

یعنی رشته ی مدیریت به مهندسی مرتبطه؟ 

اخه یادگیری زبانم خوبه. علاقه هم دارم به زبان واقعا. ولی خب شغل برام شرطه. نمی دونم چی بخونم که بهتر بتونم کار پیدا کنم. 

مدیریت چه شاخه ای؟ مدیریت بازرگانی؟ یا بانکداری؟

یعنی رشته ی مدیریت به مهندسی مرتبطه؟  اخه یادگیری زبانم خوبه. علاقه هم دارم به زبان واقعا. ولی ...

زبان خیلی پشتکار و تلاش میخواد بخوای فقط به دانشگاه محدودش کنی فایده نداره, اگر همچین اراده ای توی خودت میبینی اره خب برو زبان,

مدیریت مالی رشته خوبیه, توی استخدامی بانک ها و شرکت ها همیشه جزو رشته های درخواستی هست

بستگی به هدفت داره اگه هدفت کار کردنه بله داری اشتباه میکنی چون با زمان و هزینه کمتری میتونی به همو ...

هر دوشه. کار که الان لازم دارم چون مهاجرت و زندگی پول لازم داره.

واسه اپلای معدل تاپ و رزومه قوی می خوان که من ندارم متاسفانه. کار هم شهر من شهر کوچیکیه اصلا بازار کار خوبی نداره به خصوص برای خانما. واقعا گشتم ولی با لیسانس برق هرچی اگهی استخدامی هست پذیرشش برای اقایونه.

نميدونم بخدا عزيزم من هم كارشناسي هم ارشد روانشناسي بودم همسرم هم كارشناسي هم ارشد مهندسي كامپيوتر ...

مرسی عزیزم اطف کردی

الان شما شاغلی؟

زبان خیلی پشتکار و تلاش میخواد بخوای فقط به دانشگاه محدودش کنی فایده نداره, اگر همچین اراده ای توی خ ...

اره واقعا قبول دارم. خیلی تلاش می خواد.

نمی دونم واقعا می ترسم دلسرد شم.

مدیریت مالی؟ به نظرت اسون تر از زبانه؟

2706