2733
2734

ما چای ایرانی می‌دمیم

خودم با یه تیکه کوچولو چوب دارچین سیگاری،و یه دونه هل عطریش میکنم

معرکستتتت

فقط باید بزاری ۳۰ ۴۰ دقیقه کامل دم بکشه....

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ما چای ایرانی می‌دمیم خودم با یه تیکه کوچولو چوب دارچین سیگاری،و یه دونه هل عطریش میکنم معرکستتتت ...

چه باحال. اسم چایی رو میگید.

خدایا منو جز خودت به کسی محتاج نکن
چه باحال. اسم چایی رو میگید.

چای ایرانی!از بازار باز میخریم کیلویی 

تقریبا ماهی یه کلو

دارچین و هل رو باید باهم بندازی تو چای تا عطرشون مخلوط بشه و هوش از سر آدم بره😍😍

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
چای ایرانی!از بازار باز میخریم کیلویی  تقریبا ماهی یه کلو دارچین و هل رو باید باهم بندازی تو ...

ممنون عزیزم.نوش جانتون...دلم خاست اینجوری ک تعریف کردید

خدایا منو جز خودت به کسی محتاج نکن
ممنون عزیزم.نوش جانتون...دلم خاست اینجوری ک تعریف کردید

فدات 

😍❤

ما همیشه چای ایرانی سرگل میخریم واقعا خیلییی خوش طعم و خوش عطره 

یعنی ما خانوادگی قبلا اصلا چای دوست نداشتیم ولی یه بار اینو تو مهمونی خوردیم عالی بود خیلیم خوش رنگه 

من خودم بعضی وقتا با دارچین دمش میکنم دیگه واقعا طعمش بهشتی میشه  

من همیشه این چایو آنلاین از یه فروشگاه میخرم خیلی راضیم حالا لینکشو میذارم که اگه خواستی تو هم بخری

https://dorkam.com/product/چای-سیاه-سرگل-ایرانی/