2733
2734

بچه ها من ی دختر ی سال و نیمه دارم ک ۳۰ بهمن۹۷ب دنیا اومد...یعنی کل خونواده جونشون واسش در میره....از بس شیرین کاری میکنع این عروسک خانوم😍

دخترمو ی سال و ۵ ماهگی از شیر گرفتم...خیلی خوب خودش همکاری کرد...شهریور بود ک تصمیم گرفتم ب بارداری دوم فکر کنم..چون ک شنیده بودم هر ماه با شرایط ایده ال فقط ۲۰٪احتمال بارداری هست اصلا باورم نمیشد ک همون ماه اول اقدام باردارشم...اونم با پریود های نامنظم‌ و فقط یکی دوبار رابطه...سیکلم ۳۷ روزه بود و ۲۷ سیکل بی بی زدم یعنی ۱۰ روز قبل از موعد..ک منفی بود..دوروز بعد از اون بی بی زدم (۸ روز قبل از پریود)ک درجا دو خط افتاد...خیلی شک زده شدم....من فک کردم مثلا حدودای زمستون و بهار باردارشم ولی این کوچولو همه پیشبینی هارو ب هم ریخت.....ایشالا ی روز قسمت همه منتظرا شه😊😊😊

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨

چون دخترمو ۴ ماه طول کشید باردارشم ب ذهنمم خطور نمیکرد اولین ماه باردار شم....

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مبارک باشه 

خدا حفظشون کنه خیلی عالیه ک منتظر نموندی بدنت آماده بوده ،😍

منم ۵سال منتظرم و محتاج دعا 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
بسلامتی مبارک باشه😍😂

خنده هم داره واقعاااا😂😂😂😂💗

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مبارک باشه مامان خانوم. بارداری منم مثل معجزه بود. بعد سه سال انتظار دیروز فهمیدم یه  فندق دارم 😍

حالا لطفاً به من کمک کنید. من با یه روز تاخیر بتام 665 بود دلمم خیلی تیر میکشه. طبیعیه یا نه؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
مبارک باشه  خدا حفظشون کنه خیلی عالیه ک منتظر نموندی بدنت آماده بوده ،😍 منم ۵سال منتظر ...

پری جان ایشالا همین ماه تو دلیت میاد 🤗 ولی واقعا شُک شدم هنوزم ک هنوزه باورم نمیشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706