2737
2739
عنوان

دررفتگی لگن نوزاد

696 بازدید | 22 پست

بچم یک ماهه اس بردم سونو گفتن دررفتگی خیلی کم داره لگن راستش دکترگفته پوشک بزرگ ببندخوب میشه کسی هست تجربه اشوداشته باشه خیلی ناراحتم اعصابم خورده

من از تبار زنهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام..
چه چیزا... برا چی در رفته😕

نمیدونم میگن مادرزادیه وقتی بدنیااومدبیمارستان براش سونوگرفته شوهرم میگه توبیمارستان شایددررفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من پسرم بود.ناراحت نباش.منم مردمو زنده شدم.چیزی نیست.میدونی چیه.ی پوشکوتا کن.بزار بین پاش دوباره ی پوشک دیگه بند.میشه ۳ تا پوشک.پاش باز بمونه.پسرم ۶ سالشه و خوب شد.چندبارم بردمش عکس انداختم.

من پسرم بود.ناراحت نباش.منم مردمو زنده شدم.چیزی نیست.میدونی چیه.ی پوشکوتا کن.بزار بین پاش دوباره ی پ ...

ب من گف لای مای بیبی ی پوشک سایزبزرگ بزارمیترسم درآینده پاهاش بدشکل بشه اینجوری

2740
نع بابا در نرفته که.استلاحشهلن باز نشده کامل.آروم خودتم پاهاشو خم کن تو شکمش چندبار.

همین کاروکردم حالاماه بعدسونوداره ببینم خوب شده یانه

نه اصلا.بدشکل نمیشه.میدونم نگرانی.ولی انجام بده همیشه تا بگه باز شده.ببین من ی پوشک میبستم.هیچی بعد میومد ی پوشکو تا میکردم میزاشتم لای پاش دوباره ی پوشک دیگه رو میبستم.تا باز بمونه

میگن هیچ علائمی نداره مامانابایدازیک ماهگی ی سونوبگیرن ازبچه خیلی کمک میکنه اگه خدایی نکرده چیزی باشه

نه اصلا.بدشکل نمیشه.میدونم نگرانی.ولی انجام بده همیشه تا بگه باز شده.ببین من ی پوشک میبستم.هیچی بعد ...

باشه منم اینوامتحان میکنم خداکنه جواب بده تایک ماه من تحمل مریضی بچه ندارم خودم زودترداغون میشم

میگن هیچ علائمی نداره مامانابایدازیک ماهگی ی سونوبگیرن ازبچه خیلی کمک میکنه اگه خدایی نکرده چیزی باش ...

من دخترم بدنیا اومد همونجاربدکترش گفتم.دید اونطور نیست.خودمم مفهمم بازه لگنش دخترم

2706