2733
2734

یخی میخوام بزار موادشو میگی چی بخرم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من حامله ام کی رنگ بذارم  میتونم دکلره کنم اینجور کنم

نه عزیزم در طول حاملگی از مواد شیمیایی رنگ مو و دکلره نباید استفاده کرد اما بعدش بله میشه ابتدا دکلره کنید بعد رنگ بیسکوییتی ۷ و نسکافه ای ۷ روی موهاتون بذارید

موهام عسلی روشن گذاشتم کم رنگشون تیره اس میخام رنگ جدید بزارم 

رو پوست گندمی چ میاد

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃

رنگایی  مثل صورتی قرمز سبز ابی روی مشکی بزاری چ رنگی میشه؟

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
من امروز رنگ رویال عروسکی شماره 12گرفتم با اکسیدانش که ۹ درصده فروشنده گفت مخصوصه این مارنگه.  ...

اصلا جالب نمیشه موهاتونو روشن میکنه اما رنگ خوش رنگی ب موها نمیده اما بادکلره خیلی زیباست به نظرم اگر نمیخواید دکلره شه موهاتون اول موهاتونو بارنگ c10و اکسیدان ۹ درصد تا جایی ک روشن میشه روشن کنید سپس اون رنگی ک خریدید با اکسیدان ۶درصد روی موهاتون بزنید 

رنگایی  مثل صورتی قرمز سبز ابی روی مشکی بزاری چ رنگی میشه؟

قرمز درمیاد اما سبز قهوه ای شبیه به زیتونی میشه صورتی شبیه قرمز خیلی تیره یا مسی میشه کلا رنگای فانتزی بجز قرمز باید دکلره داشته باشن قرمزم اگر ی دکلره ضعیف زیرش باشه خوشگلتره

رنگc10همون سه صفر هست؟ 

نه عزیزم با سه صفرم میشه روشن کرد من وقتایی ک از دکلره و سه صفر استفاده نمیکنم برای روشن کردن c10 رو انتخاب میکنم با اکسیدان ۹ درصد ک آسیبش ب مو از سه صفر کمتره اما بازم بهتون پیشنهاد میکنم رنگ عروسکیو با دکلره بذارید چون بسیار قشنگ میشه