2737
2739
عنوان

ازدواج با پسر خارجی

295 بازدید | 8 پست

سلام۔۔من نوزده سالمه۔۔میخوام خلاصه بگم و واقعا ممنون میشم از تجربیاتتون اگر در این زمینه چیزی هست به من بگین

من توی یه سایت یادگیری زبان با یه پسری اشنا شدم از کلمبیا

اولش با هم صحبت میکردیم و فهمیدم قصد داره بعد تموم کردن درسش مهاجرت کنه کانادا

و خب۔۔۔یک سری طرحواره هایی هم داره مثل خودم۔۔از بچگی با مادر بزرگش بوده و خب کلا خیلی خانواده ی منسجمی ندارن۔۔ولی احساس میکنم از اون پسرایی نیست که با هزارنفر تورابطن!

چون تقریبا کل روز درحال حرف زدنیم

رابطمون فرازو نشیب زیادی  داشته

در نهایت،بهم گفت اگه یه روز بیاد ایران،برای دیدن من میاد و حاضره مسلمون شه و ازدواج کنیم .چون من درمورد این قوانین تو ایران بهش توضیح دادم۔۔و بعد بریم کانادا زندگی کنیم!

راستش۔۔۔ذهنم مشغوله۔۔۔نمیدونم ایا باید اینو به عنوان یه پیشنهادواقعی ببینم یا نه۔۔

احساس میکنم مسیر واقعا پیچیده ای میشه

کسی که حتی زبونشون نمیدونی

ولی از طرفی،میگم این همه ادم با ادمایی از کشورای دیگه ازدواج میکنن!

و در نهایت میبینم خودم نمیدونم میخوام برای ایندم چیکار  کنم۔۔من رشتم روانشناسیه و اصلا هیچ ایده ای برای اینده ی شغلیم ندارم۔۔از طرفی نمیدونم باید در مقابل پیشنهاد اون چی بگم۔۔ممنون میشم نظراتتونو بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گفته اگه يه روز اومدم ايران عزيزم گفته اگه هيچ مغز سالمى تو اين شرايط نمياد ايران مطمئن باش بخصوص اگه اونم هم سن و سالاى خودته كه ديگه هيچ كلا بنظرم بچسب به درست نذار اين فكرا باعث شه معدلت بياد پايين 

2740
گفته اگه يه روز اومدم ايران عزيزم گفته اگه هيچ مغز سالمى تو اين شرايط نمياد ايران مطمئن باش بخصوص اگ ...

بیست و چهار سالشهو گفته حدود پنج سال دیگه میتونه بیادوقتی که از نظر مالی تونسته باشه کارشو درست کرده باشه