2733
2734
عنوان

نوزادم از دستم افتاد

1411 بازدید | 21 پست

سلام خانما

نوزاد 45 روزم از روی پام خودش رو یه دفعه انداخت روی پتو؛ بعدش هم شیر بالا آورد و گریه کرد اما شیرش رو مثل همیشه خورد و خوابید اما من بیدارش کردم و واکنشهاش رو چک کردم که مثل همیشه بود و مشکلی نداشت. خیلی استرس دارم که چیزیش شده باشه؟      

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران نباش چیزی نشده پسر من ۲۰ روزش بود از بغل دخترم افتاد زمین کبود شد😐😅

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2740
روی زمین نشسته بودی ؟؟

آره گلم زیرم پتو پهن بود.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
نگران نباش چیزی نشده پسر من ۲۰ روزش بود از بغل دخترم افتاد زمین کبود شد😐😅

منم از دست خواهرم افتادم 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
خوف نکن بچه که اینطوری چیزیش نمیشه سوره یس بخون خدا بزرگتر از این چیزاس و بدن بچه مقاوم تر از این حر ...

خوندم یه عالمه هم حمد خوندم ولی این استرس ولم نمیکنه

از روي پات افتاد روي پتو ؟! روي پات دراز كشيده بود؟!  طوري نيست بابا

آره چون شیر بلافاصله بالا آورد نگران شدم.

دقیقاااا همین اتفاق واسه دختر من افتاد

با این تفاوت ک ۱۵ روزه بود و زیرمونم پتو نبود سرامیک بود😆😆😆

من لبه فرش نشسته بودم اون ب سمت سرامیک افتاد😁

نگران نباش تا بزرگ شه شیصد بار دیگم میوفته🤣

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
2706