2737
2734

سلام بچه ها چطورین

هروقت خونه مادرشوهرتون میرین چه تیپی میزنید؟ارایش میکنید یا ن..من خودم همیشه معمولا ارایش دارم امروز بدون ارایش ی سر رفتم برگشتم اعتماد ب نفسم خیلی کم بود ..دارم سعی میکنم اعتماد ب نفسمو بالا ببرم 

خدایا شکرت❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه مث منی هرجا میرم ارایش خیلی ناراحتم 

اینقدمممم ارایش بهم میاد یعنی هرچی بگم کم گفتم 

کاش میتونستم ترکش کنم

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2728

من بدون ارایش با لباسایه خشگل😊

نفسم به نفساش بنده❣متاهل و متعهد به یک قلبم 👈A💞    ⛔زَخمِ دِلِت رو بِ هَر کَسی نَگو،این روز ها هَمه بانَمَک شُدَند🤫🤐دوست عزیز توهین کنی بد میشه برات از ما گفتن بود💥👊💥از تاپیکم خوشت نمیاد؟؟؟🤨🤨🤨کسی واست کارت دعوت نفرستاده.....😊😊با کامنتام مخالفی؟؟؟😒😒😒ریپ نکن عزززیززززم.....🙌در هر صورت حق توهین نداری اوکی؟🤟⛔⛔عاااااشق شکلاااات🍫،چیپس و ماست موسیر🍟،قارچ سوخاری🍄،چلو برگ🥩،نوتلا🍩،پاستییییل🍭و......هر چی از سنگ نرم تر باشه🥯🍔🍕🌭🍰🎂🍹🍻🍬🥧🍧🥮🥗🥙🍝�🥃🥐🍒🥞🍉شکموام خودتی🥵🥵🥵😋
2740

من طبقه ی بالاشونم

از خواب بیدارم کردن مو قژقژی صورت نشسته هم دیدنم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
اه مث منی هرجا میرم ارایش خیلی ناراحتم  اینقدمممم ارایش بهم میاد یعنی هرچی بگم کم گفتم  ...

اره عادت بدیه ..دودیقه هم بخوام جایی برم سخته بدون ارایش انشالله بتونم ترک کنم

خدایا شکرت❤ 
اره عادت بدیه ..دودیقه هم بخوام جایی برم سخته بدون ارایش انشالله بتونم ترک کنم

منم 😥

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊
2706