2733
2739
عنوان

💚⁦🌷⁩ ختم ۱۴ روزه صلوات هدیه به حضرت رقیه خاتون (س)🌷💚

| مشاهده متن کامل بحث + 4325 بازدید | 646 پست

ممنون از همه عزیزانی ک امروز و به نیت من خوندن از خدا میخوام ب حرمت خانم رقیه خاتون همه اونایی ک منتظر نی نی هستن هرچ زودتر دامنشون سبز بشه...واونایی هم که باردارن ب سلامتی نی نی هاشونو بغل بگیرن خودمم بین اونا...یا رقیه خانوم جانم ب قربانت بعد یازده سال با انواع اقسام آمپول دارو باردار شدم ازت میخوام بچمو صحیح وسلامت و ساااااااالم بهم برسونی😣

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه
ختم امروز انجام شد @jh1372  حاجت روا بشی

ممنون عزیزم حاجت روا شی

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@bravehopefull     @masoli     @گلابتون     @jh1372 ان شاءالل ...

مرسی گلم 

دعام کن دلم گرفته 😔😔

از مادرتون حضرت زهرا بخواه برام دعا کنند.

ایشون عزیزترین عزیز خدا هستند.

دختر عزیزترین مادرش هست،شما دختر حضرت زهرا هستی😢قسمشون بده برام دعا کنند از خدا اذن بگیرند و این دو ازدواج مد نظرم اتفاق بیوفته😥

مرسی گلم  دعام کن دلم گرفته 😔😔 از مادرتون حضرت زهرا بخواه برام دعا کنند. ایشون عزیزترین عز ...

عزیزم محتاجم به دعاتون. ان شاءالله به حق حضرت زهرا (س) بهترینها براتون رقم بخوره و به حاجتتون برسین. شمام واسه من دعا کنید به حاجتم برسم ان شاءالله دعامون در حق همدیگه مستجاب بشه. واسه تون حدیث کساء را میخونم ان شاءالله حاجت روا بشین

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ
عزیزم محتاجم به دعاتون. ان شاءالله به حق حضرت زهرا (س) بهترینها براتون رقم بخوره و به حاجتتون برسین. ...

واي عزیزم.

من چطور ازت تشکر کنم😢خیلی خیلی ممنونم 

ان شالله حاجت روا باشی 

خیلی ممنونم.

حاجتم یکی ازدواج مامانم هست.

یکی هم ازدواج خودم با پویا پسر گیتی 

در کنار سلامتی و طول عمر خانوادم

خیلی ممنونم خیلی ها💐💐💐💐

2738

نماز مستحبی در روز سوم ماه صفر

«مستحب است انسان در روز سوم ماه صفر دو ركعت نماز، در ركعت اول سوره‌ی حمد و سوره‌ی فتح (إنا فتحنا) و در رکعت دوم سوره‌ی حمد و توحيدبخواند و بعد از سلام نماز، صد مرتبه صلوات بفرستد و صد مرتبه بگويد:«اللَّهُمَّ الْعَنْ آلَ أَبِي سُفْيَانَ‏ >> و صد مرتبه استغفار كند؛ پس حاجات خود را بخواهید.

سلام. دوستای خوبم دوشنبه سوم ماه صفر هر کی دوست داره این نماز را بخونه و برای همگی دعا کنه. ان شاءالله حاجت روا بشین. التماس دعا

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ

بسم الله الرحمن الرحیم

صلوات هدیه به حضرت رقیه (س) هر عزیزی در هر گروهی که هست برای هم گروهی اش دعا می کند.💖

سی و یکم شهریور

گروه اول :   خاله ی کاربر @dordone98     ( به نیت برآورده بخیر شدن حاجت قلبی خاله dordone98 ان شاءالله )

گروه دوم :       @shokraneh10    

گروه سوم :          @f_mehr    

گروه چهارم :   @taraza    

عزیزان ان شاءالله حاجت روا و دلشاد بشید و عاقبت تون بخیر بشه.الهی آمین 💖🙏

@dordone98   عزیزم.صلواتای امروزو به نیت خالتون فرستادم...گلم به خالتون بگید موقع صلوات فرستادن مدام برای حاجت رواییشون دعاکردم ان شاءالله خیلی زود به حاجتشون برسن...الهی آمین🌹🌹🌹

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد
2706