2737
2739
عنوان

دوقلو زایی

188 بازدید | 17 پست

خانوما کسی تجربه دارویی چه گیاهی چه شیمیایی داره برا دوقلوزایی؟ لطفا اگه کسی تجربه ای داره بگه

3هفته قبل سقط کردم میخام اقدام ک کنم دوقلو بیارم خاهشا اگه میدونین بگین😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شالله رود مامان میشید...اما خودتونو خیلی آماده کنید که چندقلو بزرگ کردن خییییلی سخته🤣

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
2731

بیا اینجا سه قلو داره 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4999983/آنومالی-سه-قلو?postId=154057989

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
به من دکتر کلومیفن داده عوارضش زده دوقلوزایی حالا ببینیم دوقلو میشه ی ی قلو اقدام کردم😁 بعدم ۳ ما ...

ان شاءالله ب سلامتی

آره حتما صبر میکنم فقط میخام اطلاعات جمع کنم

2738
یعنی انقد سخته؟ ولی ب جون میخرم سختیاشو اینکه بخام دوبار حامله شم بذام خیلی سختتره😞

من خودم دوقلوام. مادرم خییییلی اذیت شد سرمون. هنوزم که هنوزه داره تاوانشو میده. بنده خدا دیسک کمر دیسک گردن گرفت. مجبور شد دوتا جهاز باهم اماده کنه

حالا چرا اصلا اصرار داری دوتا داشته باشی تو این دوره زمونه

2706