2752
2734
عنوان

تروخدا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 37 پست
نه شروع نکردم شش ماه اولی هفت سال امسال میره دوم  وزن به زور ۱۶.۵ قد یک متر

هوف نمیدونم مشکل کجای کاره من همش خس میکنم نتونستم مثل مادرای دیگه باشم براش غصه میخورم و ناراحتم من قد بلند نمیخاستم اما لااقل در حد بقیه بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزيزم ژنتيكي نيس؟ خودتون و شوهرتون اگه قدبلند و درشت نيستين،انتظاري از بچه نداشته باشين غذا خوب مي ...

غذاش با زور منه و معمولی اکر من نگم ده روزم غذا نمیخوره اما اصلا به تقویتی ها مثل بادوم علاقه نداره خیلی خسته شنم انقد بردم دکتر شوهرم لج کرده نمیاد دگ

2731
هوف نمیدونم مشکل کجای کاره من همش خس میکنم نتونستم مثل مادرای دیگه باشم براش غصه میخورم و ناراحتم من ...

من هر بار ازمایش دکتر همه چی خوب بود خداروشکد امت دخترم خیلی فعالیت داره یه ستون تو خونه اس روزی سه چهار بار بالا پایین میره ازش سوخت و سازش فک کنم بالاس

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
وای باید ینی بین بچه ها چقد ریزه دق میکنم بخدا

دخترمنم ٣سالو نیمش همه میگن چقد ریزه میگم دختر باید ظریف باشه زینگ اینجورداروها بلوغ زودرس میاره

این کاربریو یکی بهم داده   بله درست متوجه شدید نیازی به فکر کردن نیست   فقط م_ _ ا  
من هر بار ازمایش دکتر همه چی خوب بود خداروشکد امت دخترم خیلی فعالیت داره یه ستون تو خونه اس روزی سه ...

نه والا دختر من به نظرم از خواب کم رشد نمیکنه اصلا خواب نداره داغونم بخدا شیر هر روز میخوره گوشت مرغ اما نمیدونم باز کجای کارم اشتباهه

دخترمنم ٣سالو نیمش همه میگن چقد ریزه میگم دختر باید ظریف باشه زینگ اینجورداروها بلوغ زودرس میاره

من همه چی ذادم از زیک و کلسیم و مولتی و همه چی اما انگار خدا میخاد بگه خواست من اینه تو نمیتونی عوض کنی دق میکنم وقتی میبینم بچم ریزه و ضعیف چون شاغلم همش خودخوری میکنم میگم من مقصرش بودم

آخه میترسم رسوب کنه کلیه هاش

زیادنده مثلا یک روز درمیون بده  بازاگه نگرانی ببر دکتر پرسوجوکن راجب شربت

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
من همه چی ذادم از زیک و کلسیم و مولتی و همه چی اما انگار خدا میخاد بگه خواست من اینه تو نمیتونی عوض ...

عزیزم اگه قدشماوشوهرتون بلنده یهوقدمیکشه دخترتون قبلا توسایت میگفت ینفر داداشش زنداداشش کوتاهه قدشون بچه رو ۱۲سالگی فرستادم بستکبال والیبال قدبچه الان خیلی بلنده

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
عزیزم اگه قدشماوشوهرتون بلنده یهوقدمیکشه دخترتون قبلا توسایت میگفت ینفر داداشش زنداداشش کوتاهه قدشون ...

کاش اینطور بشه بدبختی دخترم انقد استخوان بندی ظریفی داره بردم گفتن توپ آسیب میزنه دستاش ظریفه و کم زور

کاش اینطور بشه بدبختی دخترم انقد استخوان بندی ظریفی داره بردم گفتن توپ آسیب میزنه دستاش ظریفه و کم ز ...

دختروپسرمنم متاسفانه قدشون کوتاهه وژنتیکی هست..توکل برخدا انشالله یه راهی پیداشه 

جونشون سلامت

2706