2737
2739
عنوان

خواهرشوهر حسود

1195 بازدید | 20 پست

کلا یه دونه خواهرشوهر دارم شوهرم تک پسره.این خواهر شوهر من کلا ادم حسودیه به همه چیو همه کس حسادت میکنه.اگه با خونواده خودم جایی بریم و با اونا باشیم که دیگه واویلا به هر طریقی از دماغمون در میاره.حرفاشم با تیکه و طعنه و شوخی به همه میزنه.بنظرتون چه برخوردی بکنم؟اینم بگم من ادم جدی ای هستم یا سکوت میکنم یا بخوام جوابشو بدم تند برخورد میکنم.تا حالا چندبارم گوزپیچش کردما ولی از رو نمیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخیییییش بالاخره نی نی سایت ب حالت عادی برگشت🤪

همه ی تاپیکا شده بود ممد🥴

عزیزم تو هم با تیکه و طعنه جوابشو بده 

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
2731

یه لحظه فک کردم میگی گوزیدی 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2740

عقرب همیشه نیش میزنه، در دسترسش نباش، جایی که اون هست نباش!برای سلامت روان خودت ارزش قایل باش، باهاش کامل قطع رابطه کن، اگر کسی چیزی گفت و به کارت اعتراض کرد و حرفی زد دهنشو سرویس کن، چون زندگی و سلامت روح و روانت باید برات مهم باشه، هرکی گفت باهاش بگرد با اونم قطع رابطه کن. موضعت رو مشخص کن.

😅😅خب یه مشکلی ام هست اینه پدر و مادرش پشتشن.اگه یکی شونو گوز پیچ کنی ۳تاشون  باد میکنن بیا و ...

ب درک اینقد باد کنن ک بترکن

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
آخیییییش بالاخره نی نی سایت ب حالت عادی برگشت🤪 همه ی تاپیکا شده بود ممد🥴 عزیزم تو هم با تیکه و ط ...

بدبختی اینه نمیتونم.اصلا اهل شوخی و تیکه پرونی نیستم.شخصیت تقریبا جدی ای دارم.بخوام حرفی بزنم به دعوا ختم میشه

عقرب همیشه نیش میزنه، در دسترسش نباش، جایی که اون هست نباش!برای سلامت روان خودت ارزش قایل باش، باهاش ...

اتفاقا پریشب شوهرمم همین پیشنهادو داد.ولی وجدانم اجازه نمیده.هردومون فقط یه خواهر داریم.مطمئنم اگه من با خواهرشوهرم قطع رابطه کنم تو رابطم با خواهر خودمم مشکل بوجود میاد.با توجه به شناختی که از شوهرم دارم

😅😅خب یه مشکلی ام هست اینه پدر و مادرش پشتشن.اگه یکی شونو گوز پیچ کنی ۳تاشون  باد میکنن بیا و ...

ب یه ورتم نباشه میخوان چیکار کنن برات 😂

شـوهـرمـ تنـهـا آرامـش زندگیـم 💑                                    🧿ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🧿