2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلینیک سینوهه خیلی عالی اگر تهران هستین

تمام روش های درمانشون غیر جراحی بود پزشکاشون بسیار مجرب و حرفه ای هستن و دارای کد وزارت بهداشت

و از بروزترین تجهیزات و روش ها برای درمان استفاده میکنن

آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272

این پیج اینستاشون
اینم کانال تلگرامشون

https://jamalypt.com/

2731
عزیزم برو پیش دکتر طب فیزیکی.مامان منم همینجوری بود اقد درد میکرد ک بعضی وقتا رگ دستش  میزد بیر ...

مامان شما پیش چ دکنری رفتن اسمشو میشه بگین؟الان دیگه دست درد نداره ؟

2738
اره

مال منم همینجوری بود.

من چندتااا ارتوپد رفتم. همشون گفتن این یک غده چربیه، به مرور پر از چربی میشه و دردناک میشه. باید مراعات کنی. میشه جراحی کنی. ولی دوباره برمیگرده. چندین مورد خودم دیدم جراحی کردن ولی برگشته.

من اوایل مچ بند میبستم. یک ماه میبستم، چربی کم کم ازش خارج میشد و دردش کم میشد. ولی باید کلا مدارا میکردم باهاش. و بعد از چند وقت دوباره عود میکرد.

ولی صدبرابر بهتر از مچ بند، کیسه آب گرمه. برای من معجزه کرد. الان یک سالی هست که دیگه اونجوری نشده مچم. هروقت شروع می‌کنه به درد گرفتن ، کیسه آب گرم میذارم فوری خوب میشه. حتمااااا امتحان کن.

مال منم همینجوری بود. من چندتااا ارتوپد رفتم. همشون گفتن این یک غده چربیه، به مرور پر از چربی میشه ...

ببخشید اون برآمدگی که میگید رو دستتون رو مچ بالا میومد روی دوتا دستتون بود یایکی؟ بافت نرم بود یا سفت مث استخون؟

2706