2737
2739
عنوان

دلشوره شدید دارم چکار کنم

80 بازدید | 8 پست

شوهرم دیشب نخوابید اصلا صبح رفت سر کار ساعت6 اومد بعدش تو عالم خواب و بیداری حالت نشسته گفت دلم برات تنگ شده گفتم واسه کی گفت مادربزرگش..اخه خیلی وقته فوت شده چرا اینو بگه الان فکر و خیال و دلشوره ولم نمیکنه.. وای چکار کنم اعصابم خورده.. اگه بلایی سرش بیاد من دیگه زنده نمیمونم

اگه میشه راضی هستین براش یه صلوات بفرستین ممنون میشم.. واقعا دلم شور میزنه 

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انقد وابسته شوهرتی ک هرچیز کوچیکیو اندازه ی کوه جلوه میدی ببش از حد حساس شدی 

خیلی بهم وابسته ایم.. حتی اون بیشتر از من.. خدا کمکون کنه به پای هم پیر بشیم من داغشو نبینم هیچ وقت 

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا
براش هر روز ایت الکرسی بخون

اره تا اونجایی بتونم میخونم ممنون 

نبابا چیزی نمیشه صدقه بدین منم بابام فوت شده اومده بود تو‌خوابم میگفت بیا بریم منم هی میگفتم حال ندا ...

واقعا بعدش نترسیدی

2738

برای همتون ایه الکرسی میخونم مرسی