2752
2734
عنوان

دوستان ممنون میشم کمک کنید :)

| مشاهده متن کامل بحث + 5690 بازدید | 162 پست
سلام مهدیه جون خوبی؟؟؟ممنونم از بزرگواریت عزیزم.... خداوند ازتون قبول کنه به حق حضرت علی (ع)....
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
امام صادق(ع) می فرمایند: کسی که مؤمنی را افطاری دهد، کفاره یک سال گناه او شمرده می شود؛ و کسی که دو مؤمن را افطاری دهد، بر خداوند است که او را وارد بهشت سازد. وسائل الشیعه، ج 7، ص 101 و 102. حدیث 9.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما کلی وسایل از فرزند دلبندتون دارید که دیگه براتون کارایی نداره و فضایی از خونتون رو در برگرفته،براحتی میتونید اونهارو با ما به فروش برسونید..کافیه مارو در اینستاگرام دنبال کنید..nini__lazem@  
2731
سلام روز بخیر..... ممنونم بتی عزیز از بزرگواریت خانمی
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
سلام زینب جون خوبی.....شرمنده الان واسه م مهمان اومد برمیگردم
این عکس رو که دیدم یاد یکی از خانواده های تحت پوششمون افتادم که پدرش سرطان داره ...طفل معصوم مهرماه 92 اینهو این عکس با پلاستیک رفته بود مدرسه... مادرش میگفت بچه ها کلی هووووووو کرده بودنش 27399269868267992055.jpg