2752
2734
عنوان

دوستان ممنون میشم کمک کنید :)

| مشاهده متن کامل بحث + 5690 بازدید | 162 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام..... خانم راد ایمیل تون رو دریافت کردم و براتون خصوصی فرستادم
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
زینب جون و شادی جون سلام دستتون درد نکنه ، ایشالا تو همین ماه عزیز خدا خودش جواب کمک هایی که کردین رو بده
مرا در آغوشت بفشار.... بگذار دل ضعفه بگیرم.... از این همه عاشقانه های محکمِ تو...
2731
سلام دختر آبان جون..... عزیزم اگر تونستیم قدم کوچکی برداریم و دلی رو شاد کنیم فقط لطف خدا بود و کمکهای مالی شما خوبان ....ممنونم از اعتمادی که کردین ان شاالله اجر کار خیرتون رو به زودی زود ببینین...
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
شادی جون بیشتر از دیدن عکسها از خبر خوشحالشیون ذوق کردم. هرچند عکسها هم کمک میکنه بهتر بتونیم تجسم کنیم اون حالو هوارو. خدا خیرتون بده که باعث خیر میشین تا دل یه عده رو توی این ماه مبارک شاد کنید.سعی میکنم بتونم بازم کمک کنم چون واقعا لذت داره. به امید روزی که هیچ جای دنیا فقیری وجود نداشته باشه.
برو ای گدای مسکین در خانه‌ی علی زن..... که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را
در کتاب شریف و ارزشمند کافی آمده است که: امام صادق(علیه السلام) به فرزندش محمد فرمود: ای فرزندم از آن پولی که خرج کرده ای چه مقدار باقی مانده است؟ محمد جواب داد: چهل دینار. حضرت فرمود: آنها را بیرون آورده و تمامش را صدقه بده. محمد گفت: غیر از این چهل دینار پول دیگری برای من باقی نمانده است. حضرت فرمود: تمام این پول ار صدقه بده، به یقین خدا جایگزین آن را به تو می دهد، مگر نمی دانی که هر چیزی کلیدی دارد و کلید روزی صدقه است، پس این چهل دینار را صدقه بده. محمّد همین کار را کرد. هنوز ده روز نگذشته بود که چهار هزار دینار از یک جایی به دست حضرت رسید. حضرت به فرزندش فرمود: ای پسرم ما چهل دینار در راه خدا دادیم و خدا در عوض چهار هزار دینار به ما داد.
برو ای گدای مسکین در خانه‌ی علی زن..... که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را
ممنونم ازت دوست خوبم ... ان شاالله خداوند هزاران برابر به مالت برکت بده و به وجودت سلامتی...