2737
2739

شمام بچه هاتون همش زمین میخورن یامن حساس شدم

ظهردرکابینت خراب بود افتاد روش مطمئنم روی سرش هم افتاده ازظهر تاحالا از استرس سرگیجه دارم 

ببرمش دکتر؟ یکم گریه کرد بعدش اروم شد حالش خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترمنم ی ثانیه بندنمیشه رو زمین فقط چسبیدم بهش مواظبشم تمام ظرفای کابینتارم می ندازه بیرون میشود که گاهی م ضربه میخوره نگران نباش اگه یسالش شده چیز خاصی نیس

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
2728
من 2 سالشه، ببین اگر بالا بیاره یا بی‌حال باشه ببرش 

ن حالش خوبه

یعنی بالانیاره اشکال نداره؟

داخل همین سایت یکی نوشته بودبچش ضربه دیده بوده اولش خوب بوده بعدش یکسالگی تشنج کرده فهمیدن بخاطر همون بوده

2740
ن حالش خوبه یعنی بالانیاره اشکال نداره؟ داخل همین سایت یکی نوشته بودبچش ضربه دیده بوده اولش خوب بو ...

اگه خیلی نگرانی ببرش، ولی معمولا نشانه هاش حالت تهوع وبیحالی وگیجیه، بعدم خیلی مراقب باش به شکمش ضربه نخوره خدایی نکرده طحالش پاره بشه علائم خاصی نداره غیر بی‌حالی نمیخواستم نگرانت کنم ولی خودم یه مادرم بهت گفتم بدونی اینارو

۱۰ ماهشه خیلی هم ریزه ۶ کیلوعه

وزنش کم نیس بنظرت البته دخترمنم ۱۱ماهشه ۹کیلوعه وریزه ده ماهشه اشکال نداره اگه بالا  نیاره چیزی نیس دخترمنم ۶ماهش بود شوهرم داشت باهاش بازی میکرد گذاشتش ناهارخوری تلپی افتاد رو زمین اول یکم گریه کرد بعداروم شدش چیزی نیس 

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
اهان پس بخاطروزن خودتونه دکتر میگفت این وزن گیریش بچه ها ب ژنتیک مربوط میشه 

من خیلی سعی دارم چاق بشم ولی نمیشع خوردوخوراکمم بد نیس از وقتیم بچه شیرمیدم هی بدترمیشم

پسرم از۵ ماهگی وزن نگرفت الان یه ماهه در روز یکم شیرخشک میدم نیم کیلو اضاف کرد

2706