2733
2734
دوباره نزدیکه عید شد همه تاپیکها شده فروش و تبلیغ
به خدا اینجا سایته برای تبادل اطلاعات بارداری نه بازار روز قبلا ها حداقل یه نظارتی میشد جدیدا اقای زاهد هم کلا بی خیال شدن ...به خدا هر دفعه تبادل نظر و باز میکنم یه تاپیکه درست نمیبینم متاسفانه هر سالم داره بدتر میشه اقای زاهد لطف کنید یه کم نظارت بفرمایید!!!!
بازارچه برای همینه دوستان
حالا بعضی ها که به یه دونه تاپیکم قناعت ندارن 20 تا تاپیک عین هم تو هر صفحههههههههههههه ...
Lilypie Maternity tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ئاقعا. من نمیدونم از فروش لباس دست دوم چه سودی مبرن کی پیدا میشه اینارو بخره اخه. به خانواده نیازمند کمک کنن هم ثواب داره هم برکتش رو تو زندگیشون میبینن
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
اره فروش لباس دست دوم دیگه خیلی عجیبه آخه کسی هم میاد بخره پول پیک هم بده قیمتاشونم بالاست!!!
به قول منصوره ببخشن به یکی خوب
هیچ وقت یکیو انقدر نبرید بالا که دیگه خودشم نتونه بیاد پایین!
نیکان جون من یه تاپیک زدم برای اینکه یه خانواده نیازمند میشناسم که با کمک لباس های دست دو شما میتونه دم عیدی شاد بشه و حفظ ابرو کنه. چشمت روز بد نبینه
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
هزار نفر ایمیل دادن نمیدونی چیا که نمیگفتن البته تو تاپیک یه 50 نفری هم اومدن اعلام کردن حاضرن کمک کنن ولی دوباره هر چی پی گیر شدم اصلا جوابمم ندادن. فقط سه نفر کمک کردن.
من خودم تا قبل اینکه بشناسم کسی رو دم عید میزاشتم جلوی در میرفت تو زباله ها. گفتم شاید مثل من باشه. ایمیل زده بودن گدا بدبخت و این کارها جاش تو نی نی سایت نیست و شب جمعه برو جلوی مسجد و برو کمیته امداد و خیلی چیزای دیگه که زشت تر بودن. من برای عید پسرم تا الان 700 دادم هنوز تازه مونده. زن داداشم میگه من که سایت رو میخونم که همه درامدها بالای 5 م . خونه ها همه تو فرشته ست پس چرا اینجورین ؟
2706