2737
2734
عنوان

عذاب وجدان دارم سر این قضیه...

142 بازدید | 8 پست

یک سال و سه ماهه زایمان کردم....اصلا بدنم ب هییییچ واکنشی جواب نمیده...هم گرمیجات خوردم ...هم تعداد رابطه هارو زیاد کردیم..سررررد سرردم..فقط تنها چیزی که باعث میشه یکم بهتر باشم و حس داشته باشم خوندن داستانای اونجوریه...بنظرتون کارم اشتباهه ؟؟؟

هیچی ندارم بگم...پوچم

هم خودم هم شوهرم مذهبی ایم..یعنی اگه شوهرم بفهمه من از این طریق یکم گرم میشم حتتتتمن شماتتم میکنه...خودمم سر هر نماز حس یه ادم روسیاهو دارم

هیچی ندارم بگم...پوچم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حتمابه یه متخصص مراجعه کن عزیزم 

خیلیامشکلات شماروداشتن وبامراجعه به پزشک مشکلشون حل شده 

توبه کن  عزیزم

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

متم اونجور شدم داستان خوندم اوایل باداستان جواب میگرفتم الان انگار بدنم موتورش روشن شده دیگه بدون داستان ..

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

اشتباهه با متخصص حرف بزن 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2738

یک قانون نانوشته میگه هر کسی لیشتر تورا نهی کنه ثوابه گناهه دراره خودش از همه بدتره . یه ادم پاک و مطهر هرگز فکر شماتت دیگران نیست سینوهه پزشک فرعون گفته در کتابش ادما فقط از چیزی دم میزنن که هرگز بویی ازش نبردن اون کتب را بخون وقتی چند صفحه جلو بری هرگز نمیتونی تا اخر زمین بزاریش ... برای مشکلتم بری دکتر درست میشه . احساس عذاب وجدان و نا امیدی در درگاه باری تعالی گناهه

همیشه،از قوی ترین بهونه ات، قوی تر باش!