2733
2739
عنوان

باردارا و مامانا يه لحظه مياين

182 بازدید | 7 پست

كسي بوده خواب درخت پر بار هلو ديده باشه و باردار  شده باشه بعدش؟؟؟؟

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
نه😐😐😐

ميگن بعضي تعابير ميوه و ماهي و اين چيزا ميتونه يجور نشانه باشه.البته براي بعضي ها كه به خواب اعتقاد دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه به خواب بود تا حالا ده تا بچه داشتم 

تا حالا خواب نوزاد و خروس و گل و درخت و بارداری و اینا زیاد دیدم 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
2731
اگه به خواب بود تا حالا ده تا بچه داشتم  تا حالا خواب نوزاد و خروس و گل و درخت و بارداری و این ...

عزيزم بايد به خواب اعتقاد داشته باشي.يا مثلا خواب هاي دقيق ديده باشي.كسايي كه خواب هاي تعبير دار ميبينن ميدونن من چي ميگم

ميگن بعضي تعابير ميوه و ماهي و اين چيزا ميتونه يجور نشانه باشه.البته براي بعضي ها كه به خواب ا ...

من ب چیزای دیگش اعتقاد دارم 

مثل خاب دیدم خودم  باردارم مامانم گفت میزنه ب کسی دیگه ای چون تازه زایمان کرده بودم گفت میزنه ب کسی ک خودشم تازه زایمان کرده😂من گفتم میزنه ب زنداداشم زد ب عروس خالم الان دخترش پنج ماهشه خودش بارداره سه ماهشه😂😂😂

2738