2733
2739

سلام

من الان یکسالی هست موقع دستشویی درد دارم اوایل بهتر بود الان ب مرور بدتر شده سوزش و درد زیاد درحدی ک شبا تا صبح بیدارم دیشب دوتا مسکن خوردم ولی بازم خوابم نبرد دارم دیوونه میشم قبلا دکتر رفتم کلی دارو و پماد گرون میدن ک خیلی تاثیری نداره و اگه ی کم بهتر شه زود برمیگرده دوباره

الان رفتم پیش ی دکتر جدید گفت تنها راهت عمل هست بیهوشی کامل و زمان عمل هم ربع ساعته بعدشم با پای خودت بلند میشی میری خونه خیلی عمل راحتیه و گفت دیگه هم برنمیگرده گفت یک سانت برش میزنم و بعد با دستگاه رفعش میکنم . ولی هر چی سرچ میکنم خیلیا قبلا نوشته بودن عمل بده درصورتی دکتر خیلی گفت راحته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من م همین مشکل رو دارم‌با پماد و رژیم غذایی خوب میشه یه مدت ولی دوباره برمیگرده

اگه خیلی اذیتی عمل کن خب

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

خب میتونی از چندتا دکتر دیگه پرس و جو کنی.

فقط اگه زودتر درمان نکنی عوارض بدی داره.

عمل کردن خیلی چیز خاصی نیست، ولی باید منشا رو هم در نظر بگیری. اگه تهرانی، بهت دکتر خوب معرفی میکنم.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2738
من م همین مشکل رو دارم‌با پماد و رژیم غذایی خوب میشه یه مدت ولی دوباره برمیگرده اگه خیلی اذیتی عمل ...

اره خیلی اذیتم خیلی

از درد گریه میکنم شبا

دکتر گفت اگه عمل کنی برای همیشه راحت میشی

خب میتونی از چندتا دکتر دیگه پرس و جو کنی. فقط اگه زودتر درمان نکنی عوارض بدی داره. عمل کردن خیلی ...

ممنونم 

اره الانشم فکر میکنم دیر اقدام کردم حالم خیلی بده

ببخشید ولی دیشب دستشویی داشتم یک ساعت تو دستشویی بودم پاهام خواب رفته بود و گریه میکردم اما نتونستم دستشویی کنم خیلی درد داشت 

ممنونم  اره الانشم فکر میکنم دیر اقدام کردم حالم خیلی بده ببخشید ولی دیشب دستشویی داشتم یک سا ...

باید برای کاهش درد از آب گرم استفاده کنی.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟