2733
2734
عنوان

دوستان لطفن دعام‌کنید🙏

85 بازدید | 16 پست

چکار کنم که آنقدر انتظار نکشم آنقدر تو فکر بچه نرم و فکر نکنم ک آیا این ماه گرفته یا ن پریود میشم؟خیلیا میگن فکر نکن ولی خیلی سخته نمیشه هی روزشماری میکنی دل تو دلت نیس 🥺این ماه طبق تجویز. کلومیفن خوردم و توروزای تخمک گذاری نزدیکی داشتم خدا کنه بگیره و روزای خوب منم بیاد 🥺

انشالله که به زودی خبر خوش میشنویم عزیزم

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله به زودی زود خدا برات یه نینی سالم‌و صالح  و خوش روزی میده منم منتظرم 😔منم خستم از ترحم های اطرافیان منم ناراحتم از اینکه وقتی کسی حامله میشه ازم قایم‌میکنن که یهو چش نزنمشون ودلم نخاد

فقط تو را میپرستم فقط از تو یاری میخواهم
انشالله که به زودی خبر خوش میشنویم عزیزم

یعنی میشه؛!!!منم تاپیک بزنم باردارم 🥺 دم صبح بی‌خواب شدم پاشدم نماز خوندم از خدا کمک خاستم گفتم خدا هر چی حکمته منم کمک کن 🥺

روزی که اصلا تو فکرش نیستی باورکن باردار هستی   بی خیال باش

خیلی سخته تو فکرش نری آول ماه میگی بیخیال خودمو کنترل میکنم فکر نکنم اما همین ک نزدیک ب آخر ماه میشه اصن انگار هی انتظاری فکرش میاد تو سرت 😔😔😔😔

عزیزم کاملا درکت میکنم چون خودمم تو همین وضعم، از هفت هشت روز قبل موعدم زندگیم مختل میشه از بس تو فکر علائم هستم و استرس دارم که آیا پریود میشم یا نه، ان شالله لطف خدا هر چه زودتر شامل حالمون شه، برام دعا کن عزیزم

آیا به آنچه که برای تو مقدر شده است ایمان داری؟؟؟
2740
خیلی سخته تو فکرش نری آول ماه میگی بیخیال خودمو کنترل میکنم فکر نکنم اما همین ک نزدیک ب آخر ماه میشه ...

میدونم چی میگی منم ی روزی مثل شما بودم با ی روز تاخیر چقد ذوق میکردم... دیگه فقط سپردم بخدااا

این کاربریو یکی بهم داده   بله درست متوجه شدید نیازی به فکر کردن نیست   فقط م_ _ ا  
عزیزم کاملا درکت میکنم چون خودمم تو همین وضعم، از هفت هشت روز قبل موعدم زندگیم مختل میشه از بس تو فک ...

دقیقن همینه خدا هم ب شما کمک کنه هم ب من خیلی سخته برای یک زن هر چی بگی فک. نکنم بیخیال بازم تو فکرته 🥺

میدونم چی میگی منم ی روزی مثل شما بودم با ی روز تاخیر چقد ذوق میکردم... دیگه فقط سپردم بخدااا

خدا خودش‌کمکمون کنه همه منتظرا و خوشحال کنه برای یک زن سخته🥺

یعنی میشه؛!!!منم تاپیک بزنم باردارم 🥺 دم صبح بی‌خواب شدم پاشدم نماز خوندم از خدا کمک خاستم گفتم خدا ...

آره عزیزم چرا که نه کار خدا نشد نداره

منم اوایل انقد انتظار میکشیدم تو فکرش بودم هرماه دوسه تا بی بی چک میزدم دیگه خسته شده بودم گفتم ولش کن شد شد دیگه نشدم نشد

همینکه بیخیال شدم ماه دیگه دیدم باردارم

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
آره عزیزم چرا که نه کار خدا نشد نداره منم اوایل انقد انتظار میکشیدم تو فکرش بودم هرماه دوسه تا بی ب ...

خداروشکر بخدا منم هر ماه میگم فکر نکن فکر نکن هی نماز میخونم کتاب میخونم بیرون میرم خودمو مشغول میکنم اما انقد ذوق بچه و همدم دارم برای خودم که هی نزدیک موعد ک میشه باز میرم تو فکر برام دعا کن دوست خوبم🥺

2706