2737
2734

چرا میخای بدونی

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

سل فری؟نزدیک ۲تومن

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سل فری چیه؟

ازمایش تعین جنسیت دیگه دقیق

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2740
ن میخواد کاشت جنین انجام بده ک تو همون کاشت جنسیت جنینش مشخص شه

ای وی اف بره 

هزینش زیاده 

انشالله بار اول بگیره 

بچه دومشه دختر میخواد هنو اقدام نکرده

عزیزم من انجام دادم 

۷ پانکچر 

۷ تعیین جنسیت 

۳ تومن دارو و سونو و ویزیت 

حدود ۴ تومن فریز جنین

۲ تومن انتقال جنین

مراکز دولتی قیمتا مناسب تره

دکترم بهناز عطار شاکری

مطمئنین جواب میده.میگن قطعی نیست واسه جنسیت

نه عزیزم قطعی

اسپرم پسر جدا میکنن و بعد ...

اگه اینستا دارید برید پیج دکتر مهرنوش امیری کلیپش رو گذاشتن

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏