2737
2739
عنوان

سؤال شرعي

943 بازدید | 135 پست

سلام خانوما شبتون بخير 

من مدتيه ك ميخوام نماز بخونم اما با دو تا مساله روبرو هستم يكي اين ك اگر لاك نداشته باشم نميتونم نماز بخونم حتما هم دستام هم پاهام هميشه لاك داره و اگر نباشه كسل و بي روحم وقتي فكر ميكنم حالم بد ميشه بعضا انگيزم از دست ميدم .. حالا اطرافيان ميگن تو نمازتو بخون با اون لاكات حالا اون حال دلت با خدا خوب كن كم كم قضبه لاك درست ميشه .. دومين مساله من به غسل اعتقاد دارم اما شرايطم جوريه ك بخوام غسل كنم هر لحظه بايد اين كار انجام بدم ميخوام بدونم حكم غسل به چه شكل هست كلا ؟ اينطوري نيست ك با روزي دوبار حموم اوكي شه حتي 

لطفا جوابم بدين مچكرم 

عزیزم اینجا که هر حکمی بدن شما نمیتونید اعتماد و اکتفا کنید، بهتره مشکلتون رو توی سایت مرکز ملی پاسخگویی مطرح کنید

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
غسل واجب عزيزم

چغد واجب؟ جنابت؟ 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

این یه وظیفه هست و باید انجام بدی البته اگر اعتقاد داشته باشی که دنیا امتحان هست 

عزیزم اگر میخوای نماز بخونی باید لاک نداشته باشی و غسل بکنی

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
2738
عزیزم اینجا که هر حکمی بدن شما نمیتونید اعتماد و اکتفا کنید، بهتره مشکلتون رو توی سایت مرکز ملی پاسخ ...

مچكرم عزيزم 

مركز ملي پاسخ سامانه خاصي هست يا تو همين سايت هست؟

درباره غسل نمیدونم ولی اینو میدونم که روی ناخن‌های دیت نبتید اصلا لاک باشه ولی برای ناخن‌های پا۴تا انگشت مبتونن لاک داشته باشن وای انگشت بزدگ نه

اینی که من دارم میگم کاملا شرعیه و اصلا اشتباه نیست

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2706